Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Bet on Soldier: Blood Sport (PC)
OkładkaBet on Soldier: Blood Sport (PC)

Bet on Soldier: Krwawy Sport PC

Bet on Soldier: Blood Sport

Gra FPS, w której bierzemy udział w morderczych zawodach oglądanych przez miliony widzów żyjących w świecie odległej przyszłości. Ciekawym elementem jest system hazardowy, pozwalający określone sumy na konkretne wyniki walk. .

Akcji | FPP | strzelanki

Bet on Soldier: Krwawy Sport Premiera PC

25sierpnia2005

pudełko PL

14października2005

producent: Kylotonn / KT Racing wydawca: Digital Jesters wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bet on Soldier: Krwawy Sport

Medal of Honor: Allied Assault

Iron Storm (2002)

Devastation

Bet on Soldier to gra, która według swoich twórców, firmy Kylotonn, ma rozruszać skostniały rynek FPSów i wprowadzić powiew świeżości do produktów ze średniej półki tego gatunku. Autorzy proponują nam dość oryginalne podejście do rozgrywki, polegające nie tylko na eksterminacji kolejnych, coraz liczniej pojawiających się przeciwników.

Świat pogrążony jest od wielu lat w wojnie, której początków już nikt nie pamięta. Olbrzymie korporacje, które podzieliły wpływy i rządy pomiędzy siebie, traktują wojnę jako czysty biznes. Ich pracownikami są najemnicy otrzymujący wypłaty za kolejnych zastrzelonych oponentów i notowani na giełdach. Wśród nich znajdują się również żołnierze elitarni, dla których zabijanie wyłącznie dla zabijania pozbawione jest dreszczyku emocji. Tym co ich najbardziej „kręci” jest obstawianie wyników kolejnych starć z wrogiem. Dla nich właśnie przygotowano specjalny program, Bet on Soldier, będący równocześnie rozrywką dla mas. I w takiego najemnika wcielasz się ty drogi graczu.

Gra złożona jest z szeregu etapów, na których musimy stawić czoło różnym przeciwnikom. Przed wkroczeniem na kolejny poziom możemy postawić określoną sumę pieniędzy na wynik naszej walki z danym żołnierzem przeciwnej frakcji. W momencie spotkania go w trakcie bitwy przystępujemy do pojedynku. W razie przegranej, tracimy postawioną pulę natomiast jeśli wygramy otrzymujemy pieniądze, których ilość określana jest przy uwzględnieniu rangi przeciwnika, ilości postawionych przez niego pieniędzy oraz czasu jaki zajęła nam walka. Dzięki zdobytym funduszom możemy ulepszać swojego zawodnika, a co za tym idzie konkurować z mocniejszymi przeciwnikami.

Za prezentację grafiki odpowiedzialny jest autorski silnik „Kt”, który zajął programistom 6 lat badań i projektów. Dzięki temu dostajemy pełne wsparcie pixel i vertex shaderów oraz nienagannie symulowany model fizyczny postaci i przedmiotów. Do rąk twórcy gry włożą nam ponad 40 rodzajów broni, która posłuży do eliminowania ponad 40 rodzajów elitarnych wojowników na obszarach rozsianych w Europie, na Alasce i Kubie. Przewidziano również tryby walk wieloosobowych, w których może wziąć udział do 32 graczy. Aby walki te były zróżnicowane, przygotowano 8 klas żołnierzy, różniących się między sobą statystykami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 32  

Nośnik: 1 DVD / 4 CD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 327 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.1 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Bet on Soldier: Krwawy Sport

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Bet on Soldier: Krwawy Sport Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta graficzna 64MB (Geforce 3 lub lepsza)