Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 września 2006

Seria Jagged Alliance zagrożona?

Elrond, 2 września 2006, 14:57

Niestety, bardzo zła wiadomość, związana z najnowszą odsłoną serii Jagged Alliance napłynęła bezpośrednio od Strategy First. Otóż przedstawiciele firmy poinformowali, iż zakończono umowę z Game Factory Interactive, dotyczącą tworzenia, publikowania i dystrybucji tytułów Jagged Alliance 3 oraz Jagged Alliance 3D.

Guitar Hero 2 - informacje o kolejnych utworach

Elrond, 2 września 2006, 14:26

Trzeba przyznać, iż twórcy Guitar Hero są mistrzami w trzymaniu graczy w niepewności i podsycaniu napięcia. Do premiery następcy tej popularnej gry zręcznościowej, Guitar Hero 2, pozostało już niewiele czasu, a tymczasem firma Harmonix "sadystycznie" wolno dawkuje nam informacje o utworach, które w niej będą obecne.

Zapowiedziano Arvoch Conflict
Zapowiedziano Arvoch Conflict

Elrond, 2 września 2006, 13:53

Jeśli spodobała się Wam gra Star Wraith IV: Reviction, stworzona i wydana w 2004 roku przez grupę StarWraith 3D Games, z pewnością zainteresuje Wam informacja o kolejnym symulatorze kosmicznym, który jest dziełem wspomnianej firmy. Niestety, data wydania Arvoch Conflict, bo taki tytuł nosi nowa produkcja StarWraith 3D Games, nie jest znana.

Plany Vivendi na najbliższą przyszłość

Elrond, 2 września 2006, 12:53

Redaktorzy serwisu Gamasutra "wzięli na warsztat" najnowszy raport firmy Vivendi Universal, dotyczący jej obecnej sytuacji i najbliższej przyszłości. Wygląda na to, iż zapowiada się ona niezwykle ciekawie, oczywiście dla graczy.

Savage: The Battle for Newerth za darmo

Elrond, 2 września 2006, 11:37

Jeśli jesteście fanami wieloosobowych potyczek w klimatach fantasy, być może zainteresuje Was pozycja zatytułowana Savage: The Battle for Newerth. Gra, co prawda, nie jest pierwszej młodości, ponieważ została wydana 3 lata temu, jednak posiada jeden, niezaprzeczalny atut. Twórcy gry, S2 Games, udostępnili ją za darmo do pobrania.

Dynamiczne reklamy w grach Electronic Arts - na pierwszy ogień idzie Battlefield 2142

Elrond, 2 września 2006, 11:17

Wyobraźcie sobie taką sytuację: gracie w Battlefield 2142, wpadacie do miasta wypatrując czających się wrogów, gdy nagle wasz wzrok przykuwa wiszący na ścianie budynku wielki telebim, prezentujący reklamę, na przykład, sieci fastfoodów. Niemożliwe? A chcecie się założyć?