Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2006, 11:04

Dark Messiah of Might and Magic będzie dystrybuowany również przez Steam

Oferta gier dostępnych za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji Steam zostanie poszerzona o grę Dark Messiah of Might and Magic – poinformowała wczoraj firma Valve Corporation.

Oferta gier dostępnych za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji Steam zostanie poszerzona o grę Dark Messiah of Might and Magic – poinformowała wczoraj firma Valve Corporation.

Dark Messiah of Might and Magic będzie dystrybuowany również przez Steam - ilustracja #1

Komentując zawarte porozumienie, Gabe Newell nie ukrywał, że od dawna jest wielkim fanem gier z cyklu Might & Magic. Pomijając preferencje prezesa Valve Corporation, trzeba uczciwie przyznać, że firmie trafił się niezwykle łakomy kąsek. Dark Messiah of Might and Magic już teraz określany jest przez specjalistów jako murowany hit. O randze gry niechaj najlepiej zaświadczy jego cena. Każdy kto zdecyduje się w październiku na ściągnięcie programu poprzez Steam, będzie musiał wyłożyć 49.99 dolarów (około 150 złotych bez podatku), a więc tyle samo co w każdym amerykańskim sklepie za wersję w pudełku.

Dark Messiah of Might and Magic będzie dystrybuowany również przez Steam - ilustracja #2

Skoro jesteśmy już w temacie Dark Messiah of Might and Magic, kilka słów na temat edycji kolekcjonerskiej gry, którą wczoraj zapowiedział koncern Ubisoft. Oprócz rzeczy najważniejszej, czyli płyty DVD z programem, w zestawie limitowanej edycji znajdziemy również dodatkowy dysk z materiałami filmowymi (m.in. obraz dokumentujący prace nad grą), soundtrack oraz dwanaście unikatowych kart przedstawiających głównych bohaterów. Niespodzianki czekają nas także podczas rozgrywki. Posiadacze ekskluzywnego wydania Dark Messiah of Might and Magic otrzymają dodatkową skórę dla postaci w trybie multiplayer oraz cztery niedostępne w normalnej wersji bronie. Edycja kolekcjonerska ukaże się wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Więcej informacji na temat gry uzyskasz za pośrednictwem naszego serwisu: