Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 września 2006, 12:35

autor: Krooliq

Edycja kolekcjonerska Gothic 3 nie tylko w Norwegii

Kilka dni temu poinformowaliśmy Was, że na łamach norweskiej strony koncernu Atari znalazła się wiadomość dotycząca kolekcjonerskiej wersji gry Gothic 3. Wówczas nie wiedzieliśmy, czy podobna edycja trafi także do innych europejskich krajów.

Kilka dni temu poinformowaliśmy Was, że na łamach norweskiej strony koncernu Atari znalazła się wiadomość dotycząca kolekcjonerskiej wersji gry Gothic 3. Wówczas nie wiedzieliśmy, czy podobna edycja trafi także do innych europejskich krajów. Dziś firma Deep Silver ujawniła zawartość limitowanego, kolekcjonerskiego wydania omawianego tytułu, jakie ukaże się w Niemczech. W skład zestawu, oprócz pełnej wersji programu, wchodzić będą: płyta DVD zawierająca film dokumentalny o produkcji programu, mapa świata, album z grafikami koncepcyjnymi oraz specjalny gadżet – naszyjnik z symbolem z gry.

Edycja kolekcjonerska Gothic 3 nie tylko w Norwegii - ilustracja #1

Nie pozostaje nam nic innego, jak mieć nadzieję, że podobna edycja Gothic 3 trafi także na nasze rodzime półki sklepowe.

Przypomnijmy, że w naszym kraju omawiana, trzecia odsłona jednej z najlepszych gier cRPG ukaże się dzięki firmie CD Projekt. Kiedy? Na razie nie wiadomo. Jednak należy się spodziewać, że nastąpi to jeszcze w 2006 roku.

Więcej informacji na temat omawianej produkcji znajdziecie na łamach naszego serwisu: