Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 września 2006, 17:49

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Oto przed tobą kompletne kompendium wiedzy na temat LEGO Star Wars II, gry z jednej strony dość prostej, ale z drugiej najeżonej sekretami i odblokowanymi dodatkami, do których trzeba wiedzieć jak się zabrać. Zaczynamy od pełnego omówienia Story Mode, tak by od razu wyeliminować wszystkie możliwe problemy z występującymi w grze zagadkami.

„Oto przed tobą kompletne kompendium wiedzy na temat LEGO Star Wars II, gry z jednej strony dość prostej, ale z drugiej najeżonej sekretami i odblokowanymi dodatkami, do których trzeba wiedzieć jak się zabrać. Zaczynamy od pełnego omówienia Story Mode, tak by od razu wyeliminować wszystkie możliwe problemy z występującymi w grze zagadkami. W celach praktycznych zagadnienie uzyskiwania statusu True Jedi w tym trybie przeniesiono do drugiej części, poświęconej odkrywaniu wszystkich tajemnic poszczególnych poziomów (głównie dotyczy to trybu Freeplay). Na końcu omówione zostały bonusowe poziomy i mini-gry, do których dostęp uzyskujemy po pewnym czasie zabawy.” - „Lordareon”

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry LEGO Star Wars II: The Original Trilogy w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.