Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 września 2006, 21:01

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Call of Juarez

Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Call of Juarez”. Poniższy tekst zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer gry, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów. W miarę możliwości staram się przedstawić najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry „Call of Juarez”. Poniższy tekst zawiera dokładny opis przejścia kampanii singleplayer gry, na którą składa się kilkanaście rozbudowanych poziomów. W miarę możliwości staram się przedstawić najlepszą ścieżkę, pozwalającą w szybszy i bezpieczniejszy sposób dotrzeć do celu. „Call of Juarez” jest stosunkowo liniowym produktem, aczkolwiek w kilku miejscach będziesz mógł wybierać pomiędzy paroma różnymi ścieżkami (szczególnie w miasteczkach). Warto również zauważyć, iż poziomy Ray’a oraz Billy’ego w zdecydowany sposób się pomiędzy sobą różnią. Więcej o tym będziesz sobie mógł poczytać w końcowej części tego poradnika. Zawarłem tam bowiem szereg cennych wskazówek. [...]

Tradycyjnie już życzę owocnej gry oraz przeprowadzania samych udanych akcji. Mam nadzieję, że mój poradnik pomoże ci w sprawnym ukończeniu tej gry. Powodzenia!” - „Stranger”

Call of Juarez - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Call of Juarez w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.