Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2016, 08:37

autor: Góral

Dystrybucja cyfrowa na weekend 4-5 czerwca (m.in. Adr1ft, Mafia II, seria Metro)

Jak co tydzień przejrzeliśmy dla Was weekendowe promocje w sklepach dystrybucji cyfrowej gier. Tym razem nadarza się sposobność, aby w atrakcyjnych cenach kupić takie produkcje jak Adr1ft, Grand Theft Auto IV: The Complete Edition, Surgeon Simulator 2013, Mafia II czy też gry z serii Metro.

Rozpoczął się kolejny weekend, więc jak zwykle przejrzeliśmy oferty w sklepach dystrybucji cyfrowej, aby przygotować dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem okazji. Zestawienie obejmuje promocje w sklepach Steam, GamersGate, UbiShop, GreenManGaming, GOG.com, CDP.pl, Muve, Sklep GRY-Online i innych. Tym razem warto zwrócić uwagę na pakiet Grand Theft Auto Collection, dostępny za około 44 zł w sklepie GamersGate. UWAGA: Większość z poniższych promocji jest ograniczona czasowo, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Zabawny Surgeon Simulator 2013 do kupienia za kilka złotych na Steamie. - Dystrybucja cyfrowa na weekend 4-5 czerwca (m.in. Adr1ft, Mafia II, seria Metro) - wiadomość - 2016-06-03
Zabawny Surgeon Simulator 2013 do kupienia za kilka złotych na Steamie.

Pojedyńcze tytuły

Pakiety

Zapłać ile chcesz

Wyprzedaże, promocje i inne