Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Super Turbo Lighting Mod | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Wśród najlepszych modów do Wiedźmina 3 Dziki Gon musi się znaleźć miejsce na moda poprawiającego grafikę. Super Turbo Lighting Mod nie dodaje nowych tekstur czy modeli, lecz ulepsza oświetlenie w grze - uwierzcie, ma to ogromny wpływ na wygląd całej produkcji.

Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu i zastosowaniu specjalnych efektów, Wiedźmin 3 stał się piękniejszy - Super Turbo Lighting Mod | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu i zastosowaniu specjalnych efektów, Wiedźmin 3 stał się piękniejszy. Inspiracją autora modyfikacji był wygląd gry przed tzw. "downgradem", czyli celowym pogorszeniem grafiki przez CD Projekt RED na rzecz uzyskania lepszej wydajności produkcji. Efekt końcowy nie jest identyczny, ale twórca moda podołał zadaniu - niektóre widoki zapierają dech w piersiach.

A MOŻE KONKURENCJA?

Alternatywą dla opisywanej modyfikacji jest Wiedzmin Lighting Mod. Oba mody zapewniają wysoki (choć nieco odmienny) poziom efektów. Pamiętajcie, że Super Turbo Lighting Mod i Wiedzmin Lighting Mod nie są ze sobą kompatybilne i w jednym czasie możecie korzystać tylko z jednej modyfikacji.

Instalacja

Pobierz modyfikację z naszych serwerów FTP.

Zawartość pobranego archiwum umieść w folderze "mods" znajdującym się w głównym katalogu z zainstalowaną grą Wiedźmin 3 Dziki Gon.