Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

BLOOD | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Lista najlepszych modów do Wiedźmina 3 Dziki Gon powinna zawierać modyfikację poprawiającą wrażenia płynące z walki. Nie da się ukryć, że to właśnie na zabijaniu wszelkiej maści potworów (jak i ludzi) spędzimy mnóstwo czasu - warto więc zadbać o ten element rozgrywki.

Pomocna w tym będzie modyfikacja BLOOD - BLOOD | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pomocna w tym będzie modyfikacja BLOOD. Jak łatwo się domyślić, mod wpływa na krew. Autor przede wszystkim zastosował tekstury krwi w wyższej rozdzielczości, ale oprócz tego, sprawił, że krew zachowuje się nieco realistyczniej. Dodajcie do tego modyfikacje z poniższej ramki, a walki w Dzikim Gonie nabiorą rumieńców.

WIĘCEJ KRWI

Zdecydowanie lepszy efekt uzyskamy po zainstalowaniu jeszcze jednej modyfikacji wpływającej na krew. More Blood Mod zwiększa ilość pryskającej juchy, a po skończonej walce Geralt wygląda jak prawdziwy rzeźnik.

Do tego warto dorzucić też Critical Slow Motion Combat Mod sprawiający, że każde krytyczne uderzenie będzie skutkowało widowiskowym spowolnieniem czasu.

Instalacja

Pobierz modyfikację z portalu Nexus Mods.

Zawartość pobranego archiwum umieść w folderze "mods" znajdującym się w głównym katalogu z zainstalowaną grą Wiedźmin 3 Dziki Gon.