Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Extra Animations | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Kolejna modyfikacja idealna dla fanów immersji i wczuwania się w grę. Modyfikacja Extra Animations sprawia, że Geralt nie wykonuje wielu czynności w magiczny, niewidzialny sposób, tylko rzeczywiście coś robi.

Od teraz picie mikstur i innych napoi, spożywanie posiłków, zbieranie ziół, nakładanie olejów na miecze, ulepszanie oręża i pancerza czy też otwieranie pojemników jest poprzedzone odpowiednią animacją - Extra Animations | Najlepsze mody | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Od teraz picie mikstur i innych napoi, spożywanie posiłków, zbieranie ziół, nakładanie olejów na miecze, ulepszanie oręża i pancerza czy też otwieranie pojemników jest poprzedzone odpowiednią animacją. Ponadto Geralt może również siadać. Warto wspomnieć, że animacje jedzenia i picia dotyczą tylko przedmiotów umieszczonych w pasku szybkiego dostępu.

Co prawda wszystkie nowości urealniają rozgrywkę i dodają więcej klimatu, ale dłuższa zabawa z tym modem jest raczej mało praktyczna. Każda czynność sprawia, że tracimy kontrole nad wiedźminem przez kilka sekund, co w niektórych sytuacjach może doprowadzić do niepożądanych skutków.

Instalacja

Pobierz modyfikacje z naszych serwerów FTP.

Modyfikacje instalujemy ręcznie poprzez wklejenie folderu modAnimations do folderu Mods w głównym katalogu gry. Następnie należy przejść do Moje Dokumenty\Witcher 3 i tam umieścić trzy pliki z pobranego archiwum: user.settings, Mods.setting oraz input.setting.