Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe zestawy (DLC) | Wiedźmiński rynsztunek | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Pozostałe zestawy (DLC)

Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku (Skellige Armor Set)

Skelligijski zbrojmistrz w Kaer Trolde - Pozostałe zestawy (DLC) | Wiedźmiński rynsztunek | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Skelligijski zbrojmistrz w Kaer Trolde

Zbrojmistrz z twierdzy Kaer Trolde na Skelige posiada w sprzedaży po zainstalowaniu dodatku pełen zestaw zbroi Undvika. Zbroja jest na poziomie 16. Ponownie w zestawie otrzymujemy także pełny rynsztunek dla Płotki.

Zestaw nilfgaardzkiego rynsztunku (Nilfgaardian Armor Set)

Kwatermistrz - Pozostałe zestawy (DLC) | Wiedźmiński rynsztunek | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Kwatermistrz

Kolejny zestaw rynsztunku opiera się na stylu Nilfgaardzkim. Możliwy jest do zakupienia w Kasztelu Wrońce (Crow's Perch) w Velen. Znajdziesz ją u sprzedawcy - kwatermistrza, stojącego po lewej stronie przed bramą prowadzącą wprost do kasztelu (naprzeciwko stoiska Magnusa). Zestaw ponownie zawiera kompletne wyposażenie dla bohatera jak i oprzyrządowanie dla Płotki. Opancerzenie jest na poziomie 10.

Zestaw wybornych kusz (Elite Crossbow Set)

Dodatek zestawu kusz obejmuje trzy sztuki tej broni dostępnej do zakupienia u różnych sprzedawców. W Novigradzie możesz zakupić u Handlarz (1) [mapa atlasowa M6] kuszę Elficką (poziom 21). Kowal w zamku Kaer Trolde na Skellige zaoferuje ci kuszę Skelligijską (poziom 14). W Kasztelu Wrońce u kwatermistrza stojącego przy bramie na końcu drogi zakupisz kuszę Nilfgaardzką (poziom 7).