Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2009, 13:55

Wieści ze świata (Burnout Paradise, Need for Speed Shift, Max Payne 3) 16/06/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatkowe pojazdy do Burnout Paradise, Final Fantasy XIII w produkcji od dwóch miesięcy, Tim Curry w Brutal Legend, Max Payne 3 bez Jamesa McCaffrey’a i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatkowe pojazdy do Burnout Paradise, Final Fantasy XIII w produkcji od dwóch miesięcy, Tim Curry w Brutal Legend, Max Payne 3 bez Jamesa McCaffrey’a i inne. Zapraszamy do lektury.

Xbox Live

Przez cały wtorek, 16 czerwca, usługa Xbox Live będzie nieaktywna. Podobnie zresztą jak serwisy powiązane z Zune. Najprawdopodobniej powodem jest przystosowanie obu systemów do współpracy, która powinna zostać nawiązana jeszcze w tym roku.

Dark Sector

Do 22 czerwca w ramach Steama obowiązywać będzie 50% promocja na pecetowy port gry akcji Dark Sector. Przez cały ten czas obowiązywać będzie cena 14,99 euro.

Burnout Paradise

Okazuje się, że w ramach dodatku Big Surf Island do Burnout Paradise istnieje możliwość odblokowania czterech dodatkowych samochodów. Są nimi zabawkowe wersje Legendarnych Pojazdów, wydanych niegdyś w formie płatnego DLC.

Need for Speed Shift

Electronic Arts podzieliło się z nami szczegółami odnośnie profili kierowców w Need for Speed Shift. Wynika z nich, że każdy z profili zostanie opisany czterema statystykami: osobowością, dążeniem do sukcesu, liczbą punktów profilowych oraz odznakami. Ze szczegółami możecie zapoznać się w tym miejscu.

Final Fantasy XIII

Prace nad Final Fantasy XIII w wersji na Xboksa 360 miały się rozpocząć, gdy Square Enix ukończy deweloping edycji na PlayStation 3. Wszystko wskazuje na to, że mimo wszystko doszło do tego szybciej – z najnowszych informacji firmy wynika, że prace nad FFXIII na 360-tkę trwają już od dwóch miesięcy. Prowadzi je ta część ekipy, która doprowadziła już do końca swoje zadania przy produkcji odsłony na PS3. Anglojęzyczne FFXIII trafi do sprzedaży wiosną 2010 roku (edycja japońska w okresie tegorocznych świąt Bożego Narodzenia).

Brutal Legend

Tim Curry, brytyjski aktor znany z niezliczonej liczby prac dubbingowych oraz z musicalu The Rocky Horror Picture Show, w którym zagrał rolę dr Franka Furtera, weźmie udział w nagraniach do gry Brutal Legend autorstwa Tima Shafera. Zastąpi na tym polu Ronniego Jamesa Dio, który zrezygnował podobno z uwagi na obecność w grze Ozzy’ego Osbourne’a, za którym niezbyt przepada. Premiera Brutal Legend już 16 października w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3.

Max Payne 3

James McCaffrey, podkładający głos głównemu bohaterowi dwóch pierwszych odsłon serii Max Payne, zostanie zastąpiony w części trzeciej przez innego aktora. Podyktowane jest to tym, że Max będzie w niej dużo starszy aniżeli w jedynce i dwójce. W związku z tym trzeba go obdarzyć bardziej dojrzałym głosem. Rockstar Vancouver nie planuje obsadzenia w tej roli żadnej wielkiej gwiazdy.

PSP Go

Anonimowe źródła donoszą, że w trakcie sierpniowych targów Gamescom w Kolonii Sony ujawni specjalny sklep przeznaczony dla użytkowników PSP Go, w ramach którego będziemy mogli dokonać zakupu aplikacji zajmujących do 100MB. Podobno mają się wśród nich znaleźć nie tylko gry (część z nich będzie darmowa), ale być może również różnego rodzaju programy.

Strength & Honour 2

Latem tego roku do sklepów trafi strategia Strength & Honour 2, w której przejmiemy kontrolę nad jednym z 25 antycznych mocarstw wywodzących się z ośmiu cywilizacji i poprowadzimy je do absolutnej potęgi. Rozgrywka będzie mogła być toczona zarówno w systemie turowym, jak i czasie rzeczywistym. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Sam & Max: Save the World

Tropico 3

Plants vs Zombies

Guitar Hero 5 X360

Guitar Hero 5 PS3

Army of Two: The 40th Day PSP

Army of Two: The 40th Day PS3

Torchlight

Battlefield 1943

SuperCar Challenge

Colin McRae: DiRT 2 PS3

Colin McRae: DiRT 2 X360

Split/Second

MySims Racing

Overlord II

Space Camp

The BIGS 2

Fuel

Bomberman Ultra

Active Life: Extreme Challenge

Battlestations: Pacific

Go Play Circus Star

Madden NFL 10

Miami Crisis

Grand Slam Tennis

Spore: Kosmiczne przygody

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

DC Universe Online

Edge of Twilight

Battlestations: Pacific - Volcano Map Pack

Call of Duty: World at War - Map Pack 2

Call of Juarez: Więzy Krwi

Tiger Woods PGA Tour 10

G.I. Joe: The Rise of Cobra

Guitar Hero On Tour: Modern Hits

Marvel: Ultimate Alliance 2

Dynasty Warriors 6: Empires

gry