Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2005, 16:44

autor: Elrond

EMPiK - Top Lista nr 21 (30/05/05)

No i mamy popularne "oczko", czyli 21 notowanie najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste oraz konsole PS2 w sieci EMPiK w okresie 23-29 maja tego roku. Poniższe zestawienie pochodzi z 59 salonów wspomnianej sieci.

No i mamy popularne "oczko", czyli 21 notowanie najlepiej sprzedających się gier na komputery osobiste oraz konsole PS2 w sieci EMPiK w okresie 23-29 maja tego roku. Poniższe zestawienie pochodzi z 59 salonów wspomnianej sieci.

Tradycyjnie już zaczynamy od "blaszaków". W ubiegłym tygodniu zanotowano pojawienie się jednej tylko nowości, LEGO Star Wars, która zadebiutowała jednakowoż na wysokiej drugiej pozycji. Czy to wpływ wyświetlanej w kinach trzeciej części kosmicznej sagi, czy też zwykły zbieg okoliczności, dość powiedzieć, że podczas gdy pozostałe gry notują spadek ze swoich miejsc w porównaniu z tygodniem wcześniejszym, do góry pną się wszystkie gry ze Star Wars w nazwie. "Zjazd" nie ominął również The Sims 2, która na liście gości już 37 tydzień.

 1. Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy
 2. LEGO Star Wars
 3. Empire Earth II
 4. Kozacy II: Wojny Napoleońskie
 5. The Sims 2: Na Studiach
 6. Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
 7. Star Wars: Knights of the Old Republic
 8. The Sims 2
 9. Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast
 10. Gothic II

Gracze konsolowi również większą estymą darzą tytuły obecne już na liście, dopuszczając do finałowej dziesiątki jedynie Harry'ego Pottera i Więźnia Azkabanu w wersji Platinium, która to gra wspięła się na wysoką, trzecią lokatę. Trzeci tydzień na liście był bardzo udany dla Zemsty Sithów, która kurczowo trzyma się pierwszego stopnia podium. Na pozostałych miejscach spore roszady czyli upadki i wzloty. Weteranem, z pierwszej dziesiątki, obecnym na liście już 23 tydzień jest GTA: San Andreas, którą gracze "wycenili" na szczęśliwą siódemkę.

 1. Star Wars: Episode III Revenge of the Sith
 2. WRC 3 - Platinium
 3. Harry Potter i Więzień Azkabanu - Platinium
 4. FIFA Football 2004 - Platinium
 5. Need for Speed: Underground - Platinium
 6. Władca Pierścieni: Powrót Króla - Platinium
 7. GTA: San Andreas
 8. Medal of Honor: Rising Sun - Platinium
 9. FIFA Street
 10. Medal of Honor: Frontline - Platinium