Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 2: University (PC)
OkładkaThe Sims 2: University (PC)

The Sims 2: Na Studiach PC

The Sims 2: University

Pierwszy dodatek do drugiej odsłony bestsellerowego cyklu symulującego życie wirtualnych postaci. The Sims 2: Na Studiach pozwala Simom odebrać wyższe wykształcenie i zasmakować życia akademickiego.

To jest dodatek do gry The Sims 2.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 2: Na Studiach Premiera PC

1marca2005

pudełko PL

11marca2005

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

The Sims 2: University to pierwszy z linii dodatków, dedykowanych drugiej części bestsellerowego cyklu gier autorstwa developerów ze znanej firmy Maxis (naturalnie pełna wersja produktu bazowego jest wymagana do uruchomienia rozszerzenia). Zgodnie z tytułem, sztandarową dla rzeczonej serii symulację życia ludzkiego wprowadzono w wymiar akademicki na podstawie realiów rodem ze Stanów Zjednoczonych. Posyłamy więc naszych wirtualnych podopiecznych do college'u, aby zdobywali tam wiedzę, powiększali swój krąg znajomych i oczywiście uczestniczyli w hucznych imprezach.

Przed bohaterami rozgrywki otworem staje jedenaście kierunków i cztery ścieżki kariery zawodowej po ich ukończeniu. Naturalnie nie brakuje zupełnie nowych rodzajów interakcji socjalnych oraz nigdzie nie pokazywanych dotąd postaci, lokacji (m.in. kawiarnie, sale gimnastyczne, boiska futbolowe i pływalnie), przedmiotów etc. Poruszona została również kwestia finansów studenta, a zatem pieniędzy jest zazwyczaj za mało i w kontekście podreperowania budżetu pojawiają się np. rozmaite propozycje pracy na pół etatu lub szanse wejścia w jakiś „ciemny” interes (drukowanie fałszywych banknotów itp.). Rzecz jasna ostateczny cel zabawy stanowi osiągnięcie najwyższego statusu społecznego w uniwersyteckim kampusie.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 2581 głosów czytelników.

The Sims 2: Na Studiach cena w dniu premiery: 89 PLN

Klasyfikacja PEGI The Sims 2: Na Studiach

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 2: Na Studiach Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 3.5 GB HDD