Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Złote skrzynie - czym są? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2021

Ta strona poradnika do gry Resident Evil Village wyjaśnia co oznaczają złote skrzynie, których ikony pojawiają się na mapie świata. Dowiecie się kiedy można szukać złotych skrzyń oraz jaką zawartość skrywają lokacje symbolizowane przez złote skrzynie.

Złote skrzynie to unikalny rodzaj znaczników pojawiających się na mapie - symbolizują one najcenniejszy loot nadający się do odnalezienia - Resident Evil Village: Złote skrzynie - czym są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Złote skrzynie to unikalny rodzaj znaczników pojawiających się na mapie - symbolizują one najcenniejszy loot nadający się do odnalezienia.

Gra nie wyświetla lokalizacji złotych skrzyń na mapie od samego początku kampanii. Zostaną one dodane do mapy świata w trakcie drugiej wizyty w wiosce, a konkretnie po tym jak Ethan dowie się od Duke'a o czterech lordach i konieczności ich wyeliminowania.

Po najechaniu kursorem na ikonę jakiejś złotej skrzyni możecie uzyskać dodatkowe informacje na jej temat - Resident Evil Village: Złote skrzynie - czym są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Po najechaniu kursorem na ikonę jakiejś złotej skrzyni możecie uzyskać dodatkowe informacje na jej temat. Mogą one zawierać podpowiedź co znajduje się w danej skrytce. W lokacjach oznaczanych złotymi skrzyniami możecie przede wszystkim odnajdywać nowe modele broni (np. granatnik, magnum), choć mogą one też skrywać np. dodatkowe przedmioty questowe, ulepszenia broni czy bardzo wartościowe artefakty.

Ethan nie może od razu dotrzeć do wszystkich miejsc oznaczonych złotymi skrzyniami - Resident Evil Village: Złote skrzynie - czym są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Ethan nie może od razu dotrzeć do wszystkich miejsc oznaczonych złotymi skrzyniami. Wiele z nich wymaga awansowania w grze po to żeby np. zdobyć klucz i odblokować sobie dostęp do nowego fragmentu mapy świata, czy wejść w posiadanie gadżetu pozwalającego wkroczyć do opcjonalnego obszaru ze złotą skrzynią.

Do lokacji ze złotymi skrzyniami możecie oczywiście powracać w dalszej części gry. Dokładne informacje na temat lokalizacji i zawartości złotych skrzyń zamieściliśmy na osobnej stronie w rozdziale Sekrety i znajdźki.