Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Figurki Charms - jak się ich pozbyć? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Ta strona poradnika do gry Resident Evil Village podpowiada jak zakładać figurki Charms na bronie. Dodatkowo zamieściliśmy informacje jak pozbyć się niechcianych figurek, które mogą się wam się nie spodobać po przyczepieniu do broni.

Figurki Charms to inaczej ozdoby na broń - Resident Evil Village: Figurki Charms - jak się ich pozbyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Figurki Charms to inaczej ozdoby na broń. Jeśli złożyliście pre-order na grę, to za darmo otrzymacie figurkę Mr. Raccoon Weapon Charm, a jeśli zakupiliście wersję Deluxe lub wyższą, to za darmo przyznana zostanie też figurka Mr. Everywhere Weapon Charm.

Figurki możecie odebrać od handlarza Duke'a - wystawia on je za darmo. Gra zaproponuje od razu zainstalowanie ich na posiadanych broniach.

Figurki Charms są przyczepiane do luf broni i niestety mogą przez to psuć nieco imersję przez swój zabawkowy wygląd - Resident Evil Village: Figurki Charms - jak się ich pozbyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Figurki Charms są przyczepiane do luf broni i niestety mogą przez to psuć nieco imersję przez swój zabawkowy wygląd. Nie mają one poza tym żadnego praktycznego zastosowania.

Jeśli nie spodobał się wam pomysł ze zmianą wyglądu broni poprzez przyczepienie do niej figurki, to możecie wyłączyć wyświetlanie ozdób w grze - Resident Evil Village: Figurki Charms - jak się ich pozbyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Jeśli nie spodobał się wam pomysł ze zmianą wyglądu broni poprzez przyczepienie do niej figurki, to możecie wyłączyć wyświetlanie ozdób w grze. Musicie w tym celu powrócić do menu głównego gry i w zakładce Special ustawić status Off (Wyłączone) dla opcji Display Weapon Charms.