Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: 1 wampirza córka - boss, jak pokonać? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie opis pojedynku z pierwszą córką Lady Dimitrescu w piwnicy zamku. Poniższa solucja podpowiada jak zachować się po napotkaniu wampirzycy oraz jak doprowadzić do pokonania bossa.

Do konfrontacji z wampirzycą dochodzi podczas eksploracji piwnicy zamku Dimitrescu - Resident Evil Village: 1 wampirza córka - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Do konfrontacji z wampirzycą dochodzi podczas eksploracji piwnicy zamku Dimitrescu. Po pojawieniu się jej nie próbujcie jej od razu atakować, bo będzie zamieniała się w chmarę much i nie otrzyma żadnych obrażeń. Zamiast tego rozpocznijcie liniową przeprawę przez piwnicę - musicie w odpowiednich momentach skręcać w prawo lub w lewo żeby mijać zamknięte przejścia. Docelowo dotrzecie do schodów zlokalizowanych za miejscem gdzie pojawiła się wampirzyca.

1 - Resident Evil Village: 1 wampirza córka - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry
W trakcie ucieczki warto rozglądać się za zapasami, wśród których będą amunicja do pistoletu i strzelby oraz składniki do wytwarzania amunicji - Resident Evil Village: 1 wampirza córka - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

W trakcie ucieczki warto rozglądać się za zapasami, wśród których będą amunicja do pistoletu i strzelby oraz składniki do wytwarzania amunicji. Ethan musi dotrzeć do barykady z desek i po wejściu w interakcję z nią zacznie je wyrywać. Załączy się scenka ze złapania bohatera przez wampirzycę, ale jest to odgórnie zaplanowane i nie musicie się tego obawiać.

W pomieszczeniu rozbita zostanie okiennica i jest to ważna podpowiedź odnośnie tego jak wygrać pojedynek - córki Lady Dimitrescu są wrażliwe na chłód - Resident Evil Village: 1 wampirza córka - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

W pomieszczeniu rozbita zostanie okiennica i jest to ważna podpowiedź odnośnie tego jak wygrać pojedynek - córki Lady Dimitrescu są wrażliwe na chłód. Oznacza to, że powinniście atakować przeciwniczkę gdy pojawi się blisko zniszczonej okiennicy - w miejscu, w którym do zamkowego pomieszczenia dostaje się lodowate powietrze. Będzie wtedy narażona na ostrzał i najlepiej początkowo korzystać ze strzelby. Dopiero po wyczerpaniu amunicji do shotguna przestawcie się na pistolet.

Pozostawajcie w pobliżu okiennicy, czekajcie na pojawienie się wampirzycy i wznawiajcie jej atakowanie - Resident Evil Village: 1 wampirza córka - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Pozostawajcie w pobliżu okiennicy, czekajcie na pojawienie się wampirzycy i wznawiajcie jej atakowanie. Walka nie powinna być bardzo długa. Wampirzyca po otrzymaniu ostatecznie dużej ilości obrażeń zamieni się w kamień i następnie rozpadnie.

Za pokonanie pierwszej wampirzej córki otrzymacie skarb Treasure - Crystal Torso. Warto go sprzedać przy najbliższej okazji u handlarza Duke'a.