Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 5 maja 2021

Na tej stronie poradnika do Resident Evil Village znajdziecie wyjaśnienie jakie zastosowanie mają skarby Treasures odnajdywane w trakcie przechodzenia gry. Informujemy jak możecie odnajdywać skarby, do kogo docierać ze skarbami, a także jak rozpoznawać skarby składające się z kilku fragmentów i jak łączyć ze sobą poszczególne fragmenty.

Odnajdywanie skarbów - najważniejsze informacje

Skarby Treasures to po prostu przedmioty o dużej wartości, które możecie pozyskiwać w trakcie przechodzenia gry - Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarby Treasures to po prostu przedmioty o dużej wartości, które możecie pozyskiwać w trakcie przechodzenia gry. Skarby mogą być:

  1. Odnajdywane wraz z innym lootem
  2. Przyznawane za pokonywanie silnych przeciwników (np. bossów)
Zdobywane skarby nie zapychają głównego okna inwentarza - Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Zdobywane skarby nie zapychają głównego okna inwentarza. Możecie je przeglądać w zakładce Treasures. Z opisu skarbu możecie odczytać czy jest on wartościowy (Valuable) czy bardzo wartościowy (Very Valuable).

Skarby składające się z kilku części

W opisach niektórych spośród odnalezionych skarbów może znajdować się adnotacja Combinable - Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

W opisach niektórych spośród odnalezionych skarbów może znajdować się adnotacja Combinable. Oznacza to, że dany artefakt składa się z kilku części, które możecie odnaleźć w osobnych lokacjach i następnie ze sobą połączyć. Sprawi to, że zyskacie przedmiot o większej wartości.

1 - Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Jeżeli odnaleźliście pasujące do siebie części, to możecie wybrać jedną z nich w zakładce Treasure i wybrać opcję połączenia - Combine - Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Jeżeli odnaleźliście pasujące do siebie części, to możecie wybrać jedną z nich w zakładce Treasure i wybrać opcję połączenia - Combine. Gra powinna potwierdzić, że dysponujecie obiektami, które do siebie pasują. Stworzony zostanie artefakt wyższej jakości.

Skarby - zastosowanie

Skarby Treasures nie posiadają praktycznego zastosowania, tzn - Resident Evil Village: Skarby (Treasures) - co dają i po co są? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarby Treasures nie posiadają praktycznego zastosowania, tzn. nie pomogą wam w zwiększaniu statystyk Ethana i nie używa się ich do rozwiązywania zagadek.

Wszystkie skarby powinniście sprzedawać handlarzowi Duke'owi. W zależności od wartości danego artefaktu możecie uzyskać od kilkuset do nawet kilkudziesięciu tysięcy kredytów (Lei).

Ważna uwaga - Nie sprzedawajcie Duke'owi niekompletnych artefaktów (Combinable). Postarajcie się najpierw odnaleźć i połączyć ze sobą skarby z tego samego zestawu. Sprawi to, że zbudujecie przedmiot o znacznie wyższej jakości, który zostanie sprzedany za znacznie większe pieniądze.