Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista Resident Evil Village poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village zestawione zostały unikalne skarby Treasures, które możecie dodawać do kolekcji podczas eksploracji Twierdzy (Stronghold), czyli lokacji z dużą liczbą lykanów oraz trollem Uriasem. Podpowiadamy jakie sekrety można znaleźć w twierdzy oraz w najbliższej okolicy, a także czy mają one jakieś dodatkowe cechy.

Dodatkowa informacja - W poniższym zestawieniu uwzględnione zostały wyłącznie te skarby, które są unikatowe, tzn. pojawiają się w ściśle określonym miejscu świata gry. Nie uwzględniliśmy "pospolitych" skarbów, które np. mogą być pozostawiane przez niektóre zwykłe potwory.

Sala z kryształami

Tuż po rozprawieniu się z bossem Uriasem w jaskini dotrzecie do bardzo nietypowej lokacji z powyższego obrazka - to sala z dużą liczbą kryształów - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Tuż po rozprawieniu się z bossem Uriasem w jaskini dotrzecie do bardzo nietypowej lokacji z powyższego obrazka - to sala z dużą liczbą kryształów. Część z nich możecie od razu podnieść, inne musicie zestrzelić - rozglądajcie się za błyszczącymi przedmiotami. Postarajcie się w 100% "oczyścić" to miejsce, tzn. doprowadzić do zmiany jego koloru na mapie na niebieski. Wszystkie kryształy sprzedajcie Duke'owi.

Guglielmo's Plate

Skarb ten bardzo łatwo się odnajduje się w drodze powrotnej z twierdzy do wioski - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarb ten bardzo łatwo się odnajduje się w drodze powrotnej z twierdzy do wioski. Jest on w miejscu oznaczonym ikoną złotej skrzyni (Treasure Under the Stronghold). Możecie go znaleźć tuz po zdobyciu ostatniego czwartego przedmiotu questowego Torso Flask.

Father Nichola's Angel

1 - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry
Skarb ten wyjątkowo nie jest w twierdzy, tylko w sąsiadującym z nią młynie Ottos Mill - to miejsce oznaczone na mapie ikoną złotej skrzyni (Cannibals Plunder) - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarb ten wyjątkowo nie jest w twierdzy, tylko w sąsiadującym z nią młynie Otto's Mill - to miejsce oznaczone na mapie ikoną złotej skrzyni (Cannibal's Plunder).

Wewnątrz młyna przebywa mini-boss - ogr. Stoczenie walki z nim nie jest obowiązkowe, choć wskazane. Musicie dotrzeć do drzwi z trzema kłódkami i po zniszczeniu ich odnaleźć skrzynkę w ostatnim pomieszczeniu młyna. Zdobycie znajdźki dokładniej opisaliśmy na stronie o złotych skrzyniach.

Giant Crystal Axe

Skarb ten możecie zdobyć jeśli zdołacie zabić ogra z młyna Ottos Mill - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarb ten możecie zdobyć jeśli zdołacie zabić ogra z młyna Otto's Mill.