Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village zestawione zostały unikalne skarby Treasures, które możecie dodawać do kolekcji podczas eksploracji Twierdzy (Stronghold), czyli lokacji z dużą liczbą lykanów oraz trollem Uriasem. Podpowiadamy jakie sekrety można znaleźć w twierdzy oraz w najbliższej okolicy, a także czy mają one jakieś dodatkowe cechy.

Dodatkowa informacja - W poniższym zestawieniu uwzględnione zostały wyłącznie te skarby, które są unikatowe, tzn. pojawiają się w ściśle określonym miejscu świata gry. Nie uwzględniliśmy "pospolitych" skarbów, które np. mogą być pozostawiane przez niektóre zwykłe potwory.

Sala z kryształami

Tuż po rozprawieniu się z bossem Uriasem w jaskini dotrzecie do bardzo nietypowej lokacji z powyższego obrazka - to sala z dużą liczbą kryształów - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Tuż po rozprawieniu się z bossem Uriasem w jaskini dotrzecie do bardzo nietypowej lokacji z powyższego obrazka - to sala z dużą liczbą kryształów. Część z nich możecie od razu podnieść, inne musicie zestrzelić - rozglądajcie się za błyszczącymi przedmiotami. Postarajcie się w 100% "oczyścić" to miejsce, tzn. doprowadzić do zmiany jego koloru na mapie na niebieski. Wszystkie kryształy sprzedajcie Duke'owi.

Guglielmo's Plate

Skarb ten bardzo łatwo się odnajduje się w drodze powrotnej z twierdzy do wioski - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarb ten bardzo łatwo się odnajduje się w drodze powrotnej z twierdzy do wioski. Jest on w miejscu oznaczonym ikoną złotej skrzyni (Treasure Under the Stronghold). Możecie go znaleźć tuz po zdobyciu ostatniego czwartego przedmiotu questowego Torso Flask.

Father Nichola's Angel

1 - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry
Skarb ten wyjątkowo nie jest w twierdzy, tylko w sąsiadującym z nią młynie Ottos Mill - to miejsce oznaczone na mapie ikoną złotej skrzyni (Cannibals Plunder) - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarb ten wyjątkowo nie jest w twierdzy, tylko w sąsiadującym z nią młynie Otto's Mill - to miejsce oznaczone na mapie ikoną złotej skrzyni (Cannibal's Plunder).

Wewnątrz młyna przebywa mini-boss - ogr. Stoczenie walki z nim nie jest obowiązkowe, choć wskazane. Musicie dotrzeć do drzwi z trzema kłódkami i po zniszczeniu ich odnaleźć skrzynkę w ostatnim pomieszczeniu młyna. Zdobycie znajdźki dokładniej opisaliśmy na stronie o złotych skrzyniach.

Giant Crystal Axe

Skarb ten możecie zdobyć jeśli zdołacie zabić ogra z młyna Ottos Mill - Resident Evil Village: Twierdza/Stronghold - Skarby (Treasures), lista - Resident Evil Village - poradnik do gry

Skarb ten możecie zdobyć jeśli zdołacie zabić ogra z młyna Otto's Mill.