Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Zagadka z labiryntem - rozwiązanie Resident Evil Village poradnik, solucja

Labyrinth Puzzle - rozwiązanie zagadki

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie informację jak rozwiązać pierwszą zagadkę z labiryntem (Labyrinth Puzzle) w lokacji Zamek Dimitrescu. Oprócz tego podpowiadamy gdzie można odnaleźć kolejne zagadki z labiryntami.

Ukończenie dowolnej spośród dostępnych zagadek z labiryntami nagrodzone zostanie trofeum Get the Ball Rolling. Warto jednak zajmować się wszystkimi zagadkami tego typu, bo będziecie mogli dzięki temu pozyskiwać bardzo wartościowe skarby do sprzedania Duke'owi.

Pierwsza zagadka Labyrinth Puzzle - Castle Dimitrescu

Wszystkie zagadki z labiryntem są dużymi, interaktywnymi makietami - Resident Evil Village: Zagadka z labiryntem - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

Wszystkie zagadki z labiryntem są dużymi, interaktywnymi makietami. Ta z zamku Dimitrescu znajduje się w pomieszczeniu Merchant's Room, czyli tym samym, w którym są też maszyna do pisania i handlarz Duke.

Niestety początkowo nie możecie nic zdziałać, gdyż do każdej zagadki z labiryntem trzeba znaleźć pasującą do niej kulkę.

1 - Resident Evil Village: Zagadka z labiryntem - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry
Do makiety z pomieszczenia Merchants Room pasuje kulka Flower Swords Ball, którą możecie znaleźć na końcu korytarza nad pomieszczeniem Opera Hall - Resident Evil Village: Zagadka z labiryntem - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

Do makiety z pomieszczenia Merchant's Room pasuje kulka Flower Swords Ball, którą możecie znaleźć na końcu korytarza nad pomieszczeniem Opera Hall. Skrzynki z kulką pilnuje pojedynczy potwór.

Powróćcie z kulką do makiety - Resident Evil Village: Zagadka z labiryntem - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

Powróćcie z kulką do makiety. Po umieszczeniu jej załączy się mini-gra - musicie przeprowadzić kulkę do wyjścia i dokonuje się tego poprzez przechylanie makietą z wykorzystaniem lewej gałki analogowej.

Dodatkowo do lepszego śledzenia przetaczanej kulki możecie obracać makietą dzięki wciskaniu R2 i L2 / prawego i lewego triggera.

Zostało jeszcze 71% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie