Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? Resident Evil Village poradnik, solucja

Jak pozbyć się kłódki?

Ostatnia aktualizacja: 5 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdują się podpowiedzi jak pozbywać się odnajdywanych kłódek. To istotna kwestia w kontekście eksploracji otoczenia i umożliwienia sobie badania odwiedzanych lokacji w 100%.

Kłódki będziecie odnajdywali praktycznie od samego początku gry - Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Kłódki będziecie odnajdywali praktycznie od samego początku gry. Są one przymocowane do łańcuchów przy niektórych bramach i w rezultacie uniemożliwiają pełne badanie odwiedzanych lokacji.

Warto zaznaczyć, że kłódki pozostają widoczne na mapie okolicy - mają one specyficzną ikonę i podpis Lock - Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że kłódki pozostają widoczne na mapie okolicy - mają one specyficzną ikonę i podpis Lock. Możecie dzięki temu łatwo ustalić ich rozmieszczenie w dalszej części gry.

Ciekawostką jest to, że do usuwania kłódek nie są wykorzystywane wytrychy - Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Ciekawostką jest to, że do usuwania kłódek nie są wykorzystywane wytrychy. Zamiast tego możecie użyć broni palnej lub noża - ta druga metoda jest bardziej wskazana, bo pozwoli wam zaoszczędzić amunicję.

Niszczenie kłódek nie jest niestety możliwe na samym początku gry, bo musi minąć co najmniej kilkanaście minut zanim Ethan wejdzie w posiadanie noża oraz pierwszego pistoletu. Na szczęście do wszystkich obszarów startowych będziecie mogli powrócić w dalszej części kampanii.