Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? Resident Evil Village poradnik, solucja

Jak pozbyć się kłódki?

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdują się podpowiedzi jak pozbywać się odnajdywanych kłódek. To istotna kwestia w kontekście eksploracji otoczenia i umożliwienia sobie badania odwiedzanych lokacji w 100%.

Kłódki będziecie odnajdywali praktycznie od samego początku gry - Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Kłódki będziecie odnajdywali praktycznie od samego początku gry. Są one przymocowane do łańcuchów przy niektórych bramach i w rezultacie uniemożliwiają pełne badanie odwiedzanych lokacji.

Warto zaznaczyć, że kłódki pozostają widoczne na mapie okolicy - mają one specyficzną ikonę i podpis Lock - Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Warto zaznaczyć, że kłódki pozostają widoczne na mapie okolicy - mają one specyficzną ikonę i podpis Lock. Możecie dzięki temu łatwo ustalić ich rozmieszczenie w dalszej części gry.

Ciekawostką jest to, że do usuwania kłódek nie są wykorzystywane wytrychy - Resident Evil Village: Kłódka - jak zdjąć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Ciekawostką jest to, że do usuwania kłódek nie są wykorzystywane wytrychy. Zamiast tego możecie użyć broni palnej lub noża - ta druga metoda jest bardziej wskazana, bo pozwoli wam zaoszczędzić amunicję.

Niszczenie kłódek nie jest niestety możliwe na samym początku gry, bo musi minąć co najmniej kilkanaście minut zanim Ethan wejdzie w posiadanie noża oraz pierwszego pistoletu. Na szczęście do wszystkich obszarów startowych będziecie mogli powrócić w dalszej części kampanii.