Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Broń - jak ulepszać? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 5 maja 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje jak ulepszać bronie w Resident Evil Village. Przedstawiliśmy dwie główne metody rozwijania broni oraz zwiększania ich skuteczności na polu bitwy - obie techniki są warte zainteresowania się nimi.

Instalowanie ulepszeń / modyfikacji broni

Pierwsza metoda zakłada instalowanie modyfikacji na posiadanych broniach - Resident Evil Village: Broń - jak ulepszać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Pierwsza metoda zakłada instalowanie modyfikacji na posiadanych broniach. Nowe ulepszenia broni mogą przede wszystkim pojawiać się w ofercie handlarza Duke'a, przy czym spodziewajcie się tego, że wiele z nich może być bardzo drogich. W pierwszej kolejności wybierajcie te ulepszenia, które dotyczą często używanych broni i ułatwią wam zabijanie potworów.

Modyfikacje broni możecie też odnajdywać jako loot w świecie gry - Resident Evil Village: Broń - jak ulepszać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Modyfikacje broni możecie też odnajdywać jako loot w świecie gry. Jest to zdecydowanie ciekawsza metoda ich pozyskiwania, bo nie musicie nic płacić i po ich odnalezieniu możecie samodzielnie zainstalować je na broni.

Zwiększanie statystyk broni

Druga metoda zakłada podnoszenie punktowych statystyk broni - Resident Evil Village: Broń - jak ulepszać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Druga metoda zakłada podnoszenie punktowych statystyk broni. Dokonuje się tego u handlarza Duke'a w zakładce Gunsmithy.

Ulepszenia broni są niestety drogie. Polecamy w pierwszej kolejności rozwijać parametr Power, czyli siłę rażenia broni. Pozwoli wam to sprawniej eliminować napotykane potwory i zużywać przy tym mniej amunicji. W przypadku takich broni jak strzelba czy karabin snajperski istotny jest też parametr Rate of Fire, który może poprawić ich szybkostrzelność.

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie poziomy ulepszeń są od razu dostępne, nawet jeśli macie w inwentarzu kredyty na ich sfinansowanie. Kolejne poziomy są odblokowywane w miarę awansowania w grze, przy czym spodziewajcie się oczywiście tego, że upgrade'y z wyższych poziomów będą jeszcze droższe.