Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajduje się opis przejścia wydostania się z piwnicy Domu Beneviento (House Beneviento). Nasza solucja opisuje wszystkie zagadki z piwnicy - z dużą lalką kobiety, pozytywką, projektorem i medalionami. Dowiecie się też jak przywrócić dostawy prądu do piwnicy i jak uciekać przed zmutowanym płodem.

Wydostanie się z pokoju z lalką kobiety - Doll Woman

1 - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry
Ethan po dotarciu do piwnicy House Beneviento zostanie zaskoczony przez Donnę Beneviento i pozbawiony tymczasowo możliwości korzystania z przedmiotów z inwentarza (w tym z broni) - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Ethan po dotarciu do piwnicy House Beneviento zostanie zaskoczony przez Donnę Beneviento i pozbawiony tymczasowo możliwości korzystania z przedmiotów z inwentarza (w tym z broni). Będziecie musieli ponadto podjąć starania o wydostanie się z piwnicy i wiąże się to z zaliczeniem całej serii zagadek.

Zainteresujcie się dużą lalką (Doll Woman) w pierwszym pomieszczeniu, która z wyglądu ma przypominać Mię. Na ciele dużej lalki znajduje się sporo interaktywnych punktów do zbadania, przy czym nie wszystkie je trzeba od razu zbadać, gdyż nie będziecie posiadali wszystkich przedmiotów niezbędnych do wchodzenia w interakcję z lalką. Zacznijcie od zbadania:

  1. Prawego ramienia - Urwanie jego fragmentu doprowadzi do pozyskania srebrnego klucza Silver Key.
  2. Lewej dłoni - Ethan może ściągnąć pierścień Blood Covered Ring z jednego z palców lalki. To najważniejsze znalezisko.
Udajcie się teraz do drzwi sąsiedniego pomieszczenia Medicine Room (tego oddzielonego dużą liczbą okien) - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Udajcie się teraz do drzwi sąsiedniego pomieszczenia Medicine Room (tego oddzielonego dużą liczbą okien). Ethan może użyć klucza Silver Key żeby otworzyć drzwi.

W nowym pomieszczeniu dotrzyjcie do zlewu Sink i użyjcie na nim pierścienia zabranego z lalki. Zostanie on oczyszczony z krwi.

Wybierzcie pierscień z inwentarza żeby zbadać go z bliska (Examine) - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Wybierzcie pierscień z inwentarza żeby zbadać go z bliska (Examine). Odnajdziecie na nim grawerunek z kombinacją 052911.

Powróćcie do pomieszczenia z dużą lalką i użyjcie kodu 052911 na kłódce - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Powróćcie do pomieszczenia z dużą lalką i użyjcie kodu 052911 na kłódce. Pozwoli to Ethanowi powrócić do innych pomieszczeń w piwnicy.

Zaliczenie zagadki z pozytywką i zdobycie pęsety - Music Box

Pozostańcie w miejscu, w którym rozbroiliście kłódkę na drzwiach - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Pozostańcie w miejscu, w którym rozbroiliście kłódkę na drzwiach. Musicie zbadać lewą nogę lalki kobiety. Po jej odkręceniu Ethan wejdzie w posiadanie klucza Winding Key.

Dzięki odblokowaniu wyjścia w pomieszczeniu Doll Woman możecie przejść do składziku Storage Room - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Dzięki odblokowaniu wyjścia w pomieszczeniu Doll Woman możecie przejść do składziku Storage Room. Znajdziecie w nim pokazaną na powyższym obrazku pozytywkę. Należy użyć na niej klucza Winding Key żeby rozpocząć właściwą zagadkę.

Założeniem tej zagadki jest odegranie poprawnej melodii - Resident Evil Village: Wydostanie się z piwnicy - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Założeniem tej zagadki jest odegranie poprawnej melodii. Możecie tego dokonać poprzez manipulowanie cylindrami po to żeby utworzyły wzór.

Poprawne rozwiązanie zagadki prezentuje powyższy obrazek. Jeśli się pomylicie, to pozytywka się w pewnym momencie zatnie i będziecie mogli bezproblemowo powtórzyć zagadkę. Nagrodą za odegranie całej melodii przez pozytywkę jest pęseta (Tweezers).

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie