Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie odpowiedź na pytanie czy można odmienić los Eleny, czyli dziewczyny napotkanej w trakcie pierwszej wizyty w wiosce.

Poniższy opis zawiera spojlery na temat losów Eleny oraz ważnych wydarzeń, do których dochodzi podczas pierwszej eksploracji wioski.

Dla przypomnienia Elena to dziewczyna, którą spotkacie w trakcie badania wioski w początkowej fazie gry - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Dla przypomnienia Elena to dziewczyna, którą spotkacie w trakcie badania wioski w początkowej fazie gry. Jest on jedną z ostatnich osób mieszkających w wiosce, których nie pożarły lykany.

W trakcie pierwszego spotkania dowiecie się, że ojciec Eleny - Leonardo - jest poważnie ranny - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

W trakcie pierwszego spotkania dowiecie się, że ojciec Eleny - Leonardo - jest poważnie ranny. Dziewczyna poprosi Ethana o pomoc w ukryciu się w domu Luizy. Jest to proste zadanie, które wymaga przejścia przez okno na tyłach chatki z Eleną i odblokowanie zamkniętej bramy od drugiej strony.

Po uzyskaniu dostępu do domu Luizy i zakończonej modlitwie z udziałem ocalałych mieszkańców wioski Leonardo zacznie przemieniać się w potwora - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Po uzyskaniu dostępu do domu Luizy i zakończonej modlitwie z udziałem ocalałych mieszkańców wioski Leonardo zacznie przemieniać się w potwora. W pewnym momencie zmuszeni zostaniecie do zaatakowania go, przy czym to Elena odda strzał, który zakończy scenę ataku Leonarda.

Elena niestety zginie w trakcie ucieczki z płonącego domu Luizy - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Elena niestety zginie w trakcie ucieczki z płonącego domu Luizy. Dojdzie do tego konkretnie w trakcie wspinaczki, niedługo po uruchomieniu samochodu i rozbiciu go. Do śmierci dziewczyny dojdzie po ponownym pojawieniu się jej zmutowanego ojca Leonarda. Śmierć Eleny jest odgórnie narzucona fabularnie i nie można jej uratować.