Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? Resident Evil Village poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie odpowiedź na pytanie czy można odmienić los Eleny, czyli dziewczyny napotkanej w trakcie pierwszej wizyty w wiosce.

Poniższy opis zawiera spojlery na temat losów Eleny oraz ważnych wydarzeń, do których dochodzi podczas pierwszej eksploracji wioski.

Dla przypomnienia Elena to dziewczyna, którą spotkacie w trakcie badania wioski w początkowej fazie gry - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Dla przypomnienia Elena to dziewczyna, którą spotkacie w trakcie badania wioski w początkowej fazie gry. Jest on jedną z ostatnich osób mieszkających w wiosce, których nie pożarły lykany.

W trakcie pierwszego spotkania dowiecie się, że ojciec Eleny - Leonardo - jest poważnie ranny - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

W trakcie pierwszego spotkania dowiecie się, że ojciec Eleny - Leonardo - jest poważnie ranny. Dziewczyna poprosi Ethana o pomoc w ukryciu się w domu Luizy. Jest to proste zadanie, które wymaga przejścia przez okno na tyłach chatki z Eleną i odblokowanie zamkniętej bramy od drugiej strony.

Po uzyskaniu dostępu do domu Luizy i zakończonej modlitwie z udziałem ocalałych mieszkańców wioski Leonardo zacznie przemieniać się w potwora - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Po uzyskaniu dostępu do domu Luizy i zakończonej modlitwie z udziałem ocalałych mieszkańców wioski Leonardo zacznie przemieniać się w potwora. W pewnym momencie zmuszeni zostaniecie do zaatakowania go, przy czym to Elena odda strzał, który zakończy scenę ataku Leonarda.

Elena niestety zginie w trakcie ucieczki z płonącego domu Luizy - Resident Evil Village: Elena - czy można odmienić jej los? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Elena niestety zginie w trakcie ucieczki z płonącego domu Luizy. Dojdzie do tego konkretnie w trakcie wspinaczki, niedługo po uruchomieniu samochodu i rozbiciu go. Do śmierci dziewczyny dojdzie po ponownym pojawieniu się jej zmutowanego ojca Leonarda. Śmierć Eleny jest odgórnie narzucona fabularnie i nie można jej uratować.