Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Zielona szlamowata bariera - jak zniszczyć? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie odpowiedź na pytanie jak niszczyć zielone szlamowate bariery (Slimy Substance Barrier). Są to przeszkody, które po raz pierwszy pojawiają się podczas eksploracji lokcji Reservoir.

Przykładową zieloną barierę ze szlamu pokazuje dołączony obrazek - Resident Evil Village: Zielona szlamowata bariera - jak zniszczyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Przykładową zieloną barierę ze szlamu pokazuje dołączony obrazek. Z problemem tym po raz pierwszy spotkacie się po wyruszeniu do zbiornika Reservoir, czyli tej części mapy świata, w której przebywa boss Moreau.

1 - Resident Evil Village: Zielona szlamowata bariera - jak zniszczyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Zielone bariery są podatne na wszelkie rodzaje ataków, przy czym proponujemy jedno z dwóch rozwiązań - Resident Evil Village: Zielona szlamowata bariera - jak zniszczyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Zielone bariery są podatne na wszelkie rodzaje ataków, przy czym proponujemy jedno z dwóch rozwiązań:

  1. Jeśli bardzo się wam śpieszy ze zniszczeniem danej bariery (bo np. główny bohater jest ścigany przez Moreau lub innego silnego potwora), to do szybkiego zniszczenia jej warto użyć strzelby.
  2. Jeśli nie działacie pod presją czasu, to bariery możecie niszczyć używając pistoletu lub nawet zwykłego noża. Potrwa to oczywiście nieco dłużej, ale zaletą tej metody jest to, że nie zużyjecie cennej amunicji do lepszych broni.