Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Dotarcie do domu władczyni lalek - solucja Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie opis przejścia z podróży do lokacji Dom Beneviento (House Beneviento) celem wytropienia przebywającej tam władczyni lalek. Poniższa solucja podpowiada kiedy można wyruszyć w stronę Domu Beneviento oraz jak dostać się do jego piwnicy.

Podróż do Domu Beneviento

Wyruszenie do lokacji House Beneviento ma na celu zlokalizowanie i pokonanie władczyni lalek - Donny Beneviento - Resident Evil Village: Dotarcie do domu władczyni lalek - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Wyruszenie do lokacji House Beneviento ma na celu zlokalizowanie i pokonanie władczyni lalek - Donny Beneviento. Donna jest jednym z czterech lordów w grze i zabicie jej jest częścią wieloetapowego głównego celu misji Collect Rose.

Na rozpoczęcie przeprawy będziecie mogli zdecydować się dopiero po tym jak w trakcie drugiej wizyty w wiosce doprowadzicie do pozyskania klucza Four-Winged Key. Musicie powrócić do lokacji Altar w wiosce i użyć klucza do otwarcia północnej bramy.

Przeprawa przez tereny górskie jest bardzo liniowa i nie zakłada staczania żadnych walk z potworami - Resident Evil Village: Dotarcie do domu władczyni lalek - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Przeprawa przez tereny górskie jest bardzo liniowa i nie zakłada staczania żadnych walk z potworami. Bohater przejdzie m.in. przez ogród Garden, aczkolwiek zbadanie mijanych po drodze budynków (tego na lewo na ścieżki i tego na wzgórzu po prawej stronie) nie będzie możliwe na obecnym stadium gry.

Po drodze miniecie też grób Beneviento's Treasure, ale i w tym miejscu nie możecie chwilowo nic zdziałać. Po minięciu grobu dotrzecie do pokazanych na obrazku drzwi. Trzeba umieścić w prawym slocie zdjęcie Family Photo, którym główny bohater dysponował od momentu ukończenia prologu.

Dotarcie do piwnicy

Za drzwiami znajduje się winda i po odbyciu podróży nią dotrzecie do Domu Beneviento sąsiadującego z wodospadem - Resident Evil Village: Dotarcie do domu władczyni lalek - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Za drzwiami znajduje się winda i po odbyciu podróży nią dotrzecie do Domu Beneviento sąsiadującego z wodospadem. Możecie od razu skorzystać z frontowych drzwi, bo w okolicy nie ma żadnych opcjonalnych czynności do wykonania.

Eksploracja wnętrza domu już teraz nie jest wymagana - będziecie mieli na to czas także po pokonaniu bossa. W celu awansowania dalej w grze zlokalizujcie windę podróżującą do piwnicy.

Po dotarciu do piwnicy możecie od razu wyruszyć głównym korytarzem, bo dokładnym badaniem wszystkich bocznych pomieszczeń piwnicy i tak obowiązkowo zajmiecie się za kilka chwil - Resident Evil Village: Dotarcie do domu władczyni lalek - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Po dotarciu do piwnicy możecie od razu wyruszyć głównym korytarzem, bo dokładnym badaniem wszystkich bocznych pomieszczeń piwnicy i tak obowiązkowo zajmiecie się za kilka chwil.

Musicie dotrzeć do pomieszczenia z lalką trzymającą słój (Flask). Próba zabrania przedmiotu z fragmentem Rose doprowadzi do wyświetlenia czarnego ekranu i tymczasowej utraty wyposażenia Ethana. Otrzymacie nowe zadanie związane z wydostaniem się z piwnicy.