Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Prolog - Ethan, Mia i Rose - solucja, opis przejścia Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie opis przejścia prologu, którego akcja rozgrywa się w domu Ethana, Mii i Rose. Poniższa solucja zestawia obowiązkowe i opcjonalne kroki do wykonania podczas przechodzenia prologu.

Mia poprosi głównego bohatera o położenie Rose do snu - Resident Evil Village: Prolog - Ethan, Mia i Rose - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Mia poprosi głównego bohatera o położenie Rose do snu. Możecie od razu zająć się spełnieniem życzenia żony Ethana i dotrzeć do schodów prowadzących na piętro domu lub najpierw opcjonalnie rozejrzeć się po parterze.

W domu Mii i Ethana do odnalezienia jest kilka Akt (Files). Ich zbieranie jest opcjonalne, choć wskazane jeśli macie w planach ukończenie gry w 100%. Dokumenty do dodania do dziennika w domu głównego bohatera zestawiliśmy na stronie o prologu w rozdziale Sekrety i znajdźki.

Na górze możecie skupić się na dotarciu z Rose do łóżeczka i położeniu jej do snu, bądź też rozejrzeć się dodatkowo po okolicy - Resident Evil Village: Prolog - Ethan, Mia i Rose - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

Na górze możecie skupić się na dotarciu z Rose do łóżeczka i położeniu jej do snu, bądź też rozejrzeć się dodatkowo po okolicy. Znajdziecie m.in. nowe dokumenty, album ze zdjęciami oraz interaktywną pozytywkę.

W celu zakończenia prologu musicie powrócić na parter i zagadać do Mii przebywającej w kuchni - Resident Evil Village: Prolog - Ethan, Mia i Rose - solucja, opis przejścia - Resident Evil Village - poradnik do gry

W celu zakończenia prologu musicie powrócić na parter i zagadać do Mii przebywającej w kuchni. Załączy się kilka ważnych scenek przerywnikowych, po obejrzeniu których automatycznie traficie do zupełnie nowej lokacji - lasu sąsiadującego z opuszczoną wioską.

Dodatkowa informacja - Finału prologu nie można odmienić. Jest on odgórnie narzucony i nie ma sensu próbować powtarzać prologu żeby się inaczej zachować.