Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Mechaniczne drzwi - jak otworzyć? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village zamieściliśmy wyjaśnienie jak otwierać zamknięte mechaniczne drzwi (Mechanical Door). Dowiecie się jaki gadżet jest potrzebny do otwarcia drzwi i kiedy można go zdobyć, a także jakie znaczenie ma odblokowywanie mechanicznych drzwi.

1 - Resident Evil Village: Mechaniczne drzwi - jak otworzyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Mechaniczne drzwi (Mechanical Door) możecie napotykać w różnych miejscach w świecie gry - Resident Evil Village: Mechaniczne drzwi - jak otworzyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Mechaniczne drzwi (Mechanical Door) możecie napotykać w różnych miejscach w świecie gry. Są one oznaczane w momencie odkrycia na mapie świata, dzięki czemu możecie w dalszej fazie kampanii powracać do wszystkich tych drzwi, których nie mogliście wcześniej otworzyć.

2 - Resident Evil Village: Mechaniczne drzwi - jak otworzyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Do otwierania mechanicznych drzwi potrzebna jest korba (Crank) - Resident Evil Village: Mechaniczne drzwi - jak otworzyć? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Do otwierania mechanicznych drzwi potrzebna jest korba (Crank). Jest to gadżet, który główny bohater automatycznie pozyska w lokacji zbiornik Reservoir, czyli podczas poszukiwań bossa Moreau. Nie możecie przegapić momentu zdobycia korby.

Od teraz możecie docierać do wszystkich mechanicznych drzwi. Ich otwieranie może być powiązane z główną fabułą lub prowadzić do odkrywania opcjonalnych lokacji. Warto też dodać, że korba ma także drugie zastosowanie - możecie jej używać do opuszczania mostów zwodzonych (dopiero po dotarciu do mechanizmu mostu).