Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Resident Evil Village - Wychodki
Resident Evil Village - Wychodki
Wychodek jest obok studni, na tyłach budynku odwiedzanego po raz pierwszy po opuszczeniu Zamku Dimitrescu. Możecie tu też dotrzeć w dalszej części gry po opuszczeniu mostu zwodzonego i użyciu łodzi.
Wychodek jest obok domu w ogrodzie. Miejsce to możecie zbadać dopiero podczas powrotu z Domu Beneviento.
Powiększ mapę

Resident Evil Village: Wychodki/Outhouse - mapa, opisy, lista wszystkich Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2021

1 – Wychodek jest na tyłach budynku, obok studni. Możecie tam dotrzeć przechodząc przez budynek.

2 – Wychodek jest obok zamkniętej bramki wymagającej użycia klucza Iron Insignia Key.

3 – Wychodek jest na prawo od wejścia do domu Luizy. Możecie go zbadać przed odwiedzeniem domu Luizy lub po dotarciu do ruin domu w dalszej części gry.

4 – Wychodek jest obok studni, na tyłach budynku odwiedzanego po raz pierwszy po opuszczeniu Zamku Dimitrescu. Możecie tu też dotrzeć w dalszej części gry po opuszczeniu mostu zwodzonego i użyciu łodzi.

5 – Wychodek jest na tyłach budynku, który możecie zbadać nie wcześniej niż w trakcie drugiej wizyty w centrum wioski.

6 – Wychodek jest pomiędzy budynkami. Okolicę tę możecie zbadać nie wcześniej niż w trakcie drugiej wizyty w centrum wioski.

7 – Wychodek jest obok zamkniętego domu ogrodnika. Okolicę tę możecie zbadać podczas drugiej wizyty w wiosce.

8 – Wychodek jest wewnątrz ogrodzonego obszaru z domem z czerwonym kinem, który możecie zbadać nie wcześniej niż w trakcie drugiej wizyty w centrum wioski.

9 – Wychodek jest obok domu w ogrodzie. Miejsce to możecie zbadać dopiero podczas powrotu z Domu Beneviento.

10 – Wychodek jest na terenie Zbiornika, obok budynku z mechanizmem sterowania śluzą.

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie informacje gdzie są wychodki (Outhouse). Obiekty te są jedną z kategorii znajdziek / sekretów Resident Evil 8. Oprócz poznania ich lokalizacji dowiecie się co dokładnie można zyskać na ich odnajdywaniu.

Wychodki to unikalny rodzaj obiektów, które możecie odnajdywać podczas eksploracji wioski oraz przylegających do niej terenów - Resident Evil Village: Wychodki/Outhouse - mapa, opisy, lista wszystkich - Resident Evil Village - poradnik do gry

Wychodki to unikalny rodzaj obiektów, które możecie odnajdywać podczas eksploracji wioski oraz przylegających do niej terenów. Są to zgodnie z nazwą ubikacje odnajdywane na zewnątrz chatek, zazwyczaj w ich najbliższym otoczeniu.

Każdy wychodek możecie otworzyć i zbadać - zazwyczaj skrywa on jakiś loot (wytrych w przykładzie z powyższego obrazka). W grze do odkrycia jest 10 wychodków i jeśli zdołacie je wszystkie odnaleźć i zbadać to zdobędziecie brązowe trofeum When You Gotta Go....

1 - Resident Evil Village: Wychodki/Outhouse - mapa, opisy, lista wszystkich - Resident Evil Village - poradnik do gry
Lokalizacje wychodków prezentuje dołączona do tej strony poradnika mapa świata - Resident Evil Village: Wychodki/Outhouse - mapa, opisy, lista wszystkich - Resident Evil Village - poradnik do gry

Lokalizacje wychodków prezentuje dołączona do tej strony poradnika mapa świata. Najbardziej problematyczny jest ostatni dziesiąty wychodek znajdujący się na terenie Zbiornika (Reservoir), czyli lokacji odwiedzanej w dalszej części gry w trakcie poszukiwań bossa Moreau.

Wychodek z lokacji Zbiornik znajdziecie obok budynku z mechanizmem sterowania śluzą (Sluice Gate Controls) i możecie go zbadać po dotarciu do tej okolicy po raz pierwszy lub po powrocie w to miejsce po przywróceniu dostaw prądu. Sprawdźcie wychodek zanim opuścicie Zbiornik.

Na szczęście pozostałe wychodki z centralnej części wioski możecie odkrywać przez większość gry i szanse na ich odnalezienie przepadną dopiero w momencie wyruszenia do finałowej lokacji gry - fabryki.