Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Zamek Dimitrescu - Skarby (Treasures), lista wszystkich Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village zestawione zostały unikalne skarby Treasures, które możecie odnaleźć w lokacji Zamek Dimitrescu. Podpowiadamy jakie sekrety można znaleźć w Castle Dimitrescu i czy mają one jakieś dodatkowe cechy.

Dodatkowa informacja - W poniższym zestawieniu uwzględnione zostały wyłącznie te skarby, które są unikatowe, tzn. pojawiają się w ściśle określonym miejscu świata gry. Nie uwzględniliśmy "pospolitych" skarbów, które np. mogą być pozostawiane przez niektóre zwykłe potwory.

Ważna uwaga - Pozbierajcie znajdźki zanim opuścicie zamek Dimitrescu. Gra nie pozwoli wam powrócić do tej lokacji w dalszej części kampanii.

Crimson Glass

Kieliszek znajdziecie w komnacie sypialnej Bedchamber, w której Ethan był przesłuchiwany przez Lady Dimitrescu i jej wampirze córki - Resident Evil Village: Zamek Dimitrescu - Skarby (Treasures), lista wszystkich - Resident Evil Village - poradnik do gry

Kieliszek znajdziecie w komnacie sypialnej Bedchamber, w której Ethan był przesłuchiwany przez Lady Dimitrescu i jej wampirze córki.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie