Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Długość gry Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 17 maja 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje ile czasu zajmuje przejście gry Resident Evil Village. Przygotowaliśmy różne wartości, m.in. dla normalnego ukończenia RE8, dla zaliczenia kampanii w trybie speedrun oraz dla ilości czasu potrzebnego do zdobycia platynowego trofeum w Resident Evil Village.

1 - Resident Evil Village: Długość gry - Resident Evil Village - poradnik do gry
  1. Ukończenie gry Resident Evil Village po raz pierwszy powinno zająć wam około 10 godzin. Jest to wynik przy założeniu, że nie będziecie grali ani na najniższym ani na najwyższym poziomie trudności, nie będziecie śpieszyli się z zaliczaniem głównych rozdziałów, oraz że nie będziecie dążyli do zaliczania wszystkich badanych lokacji w 100%. Kompletna eksploracja badanych obszarów (tzn. doprowadzanie do oznaczania ich na niebiesko na mapie oraz docieranie do znajdziek / sekretów) może dość znacząco wydłużyć ilość czasu spędzonego z grą.
  2. Możliwe jest ukończenie RE8 w czasie krótszym niż 3 godziny, przy czym możecie to osiągnąć wyłącznie w ramach speedrunu, tzn. celowego jak najszybszego przechodzenia kolejnych etapów gry. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że ze speedrunem powiązane jest trofeum Dashing Dad. Jeśli dobrze poznaliście grę w trakcie wcześniejszych przejść, to nie powinniście mieć dużych problemów ze zmieszczeniem się w limicie 3 godzin.
  3. Z trybem Mercenaries Mode możecie spędzić od kilku do kilkunastu godzin. Dla przypomnienia jest to dodatkowy tryb rozgrywki, który możecie odblokować po skończeniu gry. Skupia się on na staczaniu serii walk, w których dąży się do zdobywania jak najlepszych wyników punktowych i odblokowywania jak najwyższych rang.
  4. Zdobycie platynowego trofeum w Resident Evil Village powinno wam zająć około 30 godzin, przy czym jest to wynik przy założeniu, że podczas kolejnych przejść gry będziecie pamiętali o osiągnięciach i o ich wymaganiach. Najbardziej problematyczne są trofea powiązane z przechodzeniem kampanii na trudnych założeniach (np. na najwyższym poziomie trudności albo używając tylko noża w trakcie walk) oraz ze zdobyciem rang S na mapach trybu Mercenaries Mode. W obu przypadkach wymagane jest wykazanie się dużymi umiejętnościami. W przeciwnym razie liczne niepowodzenia wydłużą znacznie całkowity czas rozgrywki.