Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Wytrychy - jak zdobywać i używać? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Ta strona poradnika do gry Resident Evil Village informuje jak korzystać z wytrychów. Dowiecie się jakiego rodzaju pojemniki można otwierać wytrychami, a także czy pojedynczy wytrych może zostać użyty więcej niż jeden raz.

1 - Resident Evil Village: Wytrychy - jak zdobywać i używać? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Wytrychy w Resident Evil Village używane sa do otwierania niektórych pojemników - Resident Evil Village: Wytrychy - jak zdobywać i używać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Wytrychy w Resident Evil Village używane sa do otwierania niektórych pojemników. Przy próbie wejścia w interakcję z pojemnikiem Ethan skomentuje to działanie i podpowie o konieczności dysponowania wytrychem. Miejsca, w których odnalezione zostałe zamknięte pojemniki, oznaczane sa mapie ikoną wytrycha oraz podpisem Lockpick.

Pierwszym wytrychem dysponuje Duke, czyli przenośny handlarz pojawiający się w trakcie gry - Resident Evil Village: Wytrychy - jak zdobywać i używać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Pierwszym wytrychem dysponuje Duke, czyli przenośny handlarz pojawiający się w trakcie gry. Powinniście być w stanie odebrać wytrych za darmo.

Kolejne wytrychy musicie odnajdywać dzięki eksploracji okolicy - Resident Evil Village: Wytrychy - jak zdobywać i używać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Kolejne wytrychy musicie odnajdywać dzięki eksploracji okolicy. Mogą one np. leżeć na widoku. Każdy wytrych potrzebuje 1 wolnego slotu w inwentarzu.

Wytrychy w RE8 są przedmiotami jednorazowego użytku i oznacza to, że po zużyciu wytrycha zostanie on usunięty z inwentarza - Resident Evil Village: Wytrychy - jak zdobywać i używać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Wytrychy w RE8 są przedmiotami jednorazowego użytku i oznacza to, że po zużyciu wytrycha zostanie on usunięty z inwentarza. W celu otwarcia kolejnego zamkniętego pojemnika wymagane będzie zdobycie nowego wytrycha.

Jeśli nie macie pewności co do tego czy otwarcie danego pojemnika będzie opłacalne możecie zapisać stan gry i na wypadek odnalezienia mało wartościowej rzeczy wczytać poprzedniego sejwa. Gra pozwala na szczęście powracać do wybranych starych lokacji, dzięki czemu możliwe staje się otwarcie pominiętych wcześniej zamkniętych pojemników.