Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Przeprawa przez wioskę, dotarcie do łodzi - solucja Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie opis przejścia z podróży do lokacji Zbiornik (Reservoir), w której przebywa boss Moreau i w której odnajduje sie jeden z pojemników (Flask) z Rose. Nasza solucja podpowiada jak dotrzeć w okolice zbiornika (Reservoir), jak pokonać lub ominąć dużego wilkołaka (Varcolac) oraz gdzie znaleźć klucz do łódki (Boat Key).

Starcie z dużym wilkołakiem (Varcolac) i zdobycie granatnika

Kolejnym zadaniem Ethana jest wyruszenie do zbiornika Reservoir i ma to na celu zlokalizowanie jednego z lordów - Moreau - Resident Evil Village: Przeprawa przez wioskę, dotarcie do łodzi - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Kolejnym zadaniem Ethana jest wyruszenie do zbiornika Reservoir i ma to na celu zlokalizowanie jednego z lordów - Moreau. Oprócz dopadnięcia Moreau główny bohater będzie chciał odnaleźć nowy słój (Flask) i zaliczyć kolejny fragment wieloetapowego głównego celu misji Collect Rose.

Na rozpoczęcie przeprawy będziecie mogli zdecydować się dopiero po tym jak powrócicie do wioski z lokacji House Beneviento. Główny bohater dzięki pokonaniu Donny Beneviento pozyskał klucz Four-Winged Unborn Key. Możecie użyć go do otwarcia pokazanej na obrazku południowej bramy w lokacji Altar (tej z Duke'em).

Powrócicie do tej części wioski, w której na początku gry staczaliście dużą bitwę z lykanami - Resident Evil Village: Przeprawa przez wioskę, dotarcie do łodzi - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Powrócicie do tej części wioski, w której na początku gry staczaliście dużą bitwę z lykanami. Także i tym razem nie będzie tu bezpiecznie, bo bohatera po raz pierwszy zaatakuje duży wilkołak (Varcolac).

Najlepszy sposób na rozprawienie się z wilkołakiem to schowanie się w najbliższej chatce i wykorzystanie tego, że potwór nie może wbić się do środka. Możecie spokojnie ostrzeliwać wilkołaka z wnętrza chatki. Zadbajcie jedynie o to żeby nie zbliżyć się za bardzo do drzwi lub do okna żeby nie znaleźć się w zasięgu (długich) pazurów potwora.

Do osłabiania dużego wilkołaka możecie też używać innych sposobów, np - Resident Evil Village: Przeprawa przez wioskę, dotarcie do łodzi - solucja - Resident Evil Village - poradnik do gry

Do osłabiania dużego wilkołaka możecie też używać innych sposobów, np. rozmieścić miny w okolicy albo pomagać sobie karabinem snajperskim.

Pominięcie starcia z wilkołakiem również teoretycznie jest możliwe - po schowaniu się w chatce moglibyście zaczekać na oddalenie się bestii i następnie przekraść się w stronę ścieżki prowadzącej do zbiornika. Nie radzimy jednak ignorować tego pojedynku - wilkołak nie jest bardzo wytrzymały i pozostawi po sobie cenny skarb Crystal Beast do sprzedania Duke'owi.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie