Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Znajomość Resident Evil 7 - czy wymagana? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika znajdziecie informacje czy znajomość Resident Evil 7 jest wymagana przed rozpoczęciem zmagań w Resident Evil Village. Może to być istotna kwestia jeśli nie chcecie czuć się zagubieni podczas odkrywania fabuły nowej gry.

Resident Evil Village jest kontynuacją wydarzeń z Resident Evil 7 - Resident Evil Village: Znajomość Resident Evil 7 - czy wymagana? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village jest kontynuacją wydarzeń z Resident Evil 7. Głównym bohaterem ponownie jest znany z RE7 Ethan Winters i w grze pojawiają się też inne postacie z poprzedniej gry, m.in. Chris Redfield.

1 - Resident Evil Village: Znajomość Resident Evil 7 - czy wymagana? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Ukończenie Resident Evil 7 może zwiększyć przyjemność z przechodzenia Resident Evil Village, ale nie jest wymaganym krokiem - Resident Evil Village: Znajomość Resident Evil 7 - czy wymagana? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Ukończenie Resident Evil 7 może zwiększyć przyjemność z przechodzenia Resident Evil Village, ale nie jest wymaganym krokiem. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że Resident Evil 8 posiada wbudowane streszczenie wydarzeń z poprzedniej części. Gra zaproponuje wam obejrzenie go po uruchomieniu Resident Evil Village po raz pierwszy i dostępne jest też ono z poziomu menu głównego (Bonuses -> Movies -> Remembering Resident Evil 7).

Streszczenie jest dobrym wprowadzeniem dla nowych graczy, ale może wam też pomóc jeśli słabo pamiętacie już fabułę "siódemki". Niestety nie jest ono bardzo kompleksowe i skupia się jedynie na najważniejszych wątkach fabuły. Streszczenie nie uwzględnia też wydarzeń, które miały miejsce w dodatkach fabularnych do Resident Evil 7.

Podsumowując, powinniście najpierw ukończyć Resident Evil 7 razem z fabularnymi DLC i dopiero wtedy przystąpić do zmagań w Resident Evil Village. Nie musicie się jednak obawiać poważnych problemów ze zrozumieniem fabuły RE8 jeśli pominiecie poprzednią część.