Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 6 maja 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie opis pojedynku z Donną Beneviento - władczynią lalek z lokacji House Beneviento. Poniższa solucja wyjaśnia kiedy rozpoczyna się starcie z Donną, jakimi nietypowymi założeniami cechuje się pojedynek oraz gdzie możecie odnajdywać ukrywającą się lalkę.

1 - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Donna Beneviento to władczyni lalek i zarazem jeden z czterech lordów - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Donna Beneviento to władczyni lalek i zarazem jeden z czterech lordów. Do bardzo nietypowej konfrontacji z tym bossem dochodzi w lokacji House Beneviento, którą odwiedzicie po złożeniu drugiej wizyty w wiosce i dowiedzeniu się o istnieniu lordów od handlarza Duke'a.

Właściwy pojedynek rozpocznie się niedługo po tym jak uciekniecie zmutowanemu płodowi w piwnicy House Beneviento i powrócicie windą na parter domu. Ethan nie ma elementów ekwipunku, ale cały pojedynek wygracie bez korzystania z broni palnej.

2 - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Starcie to ma nietypowe założenia - musicie 3 razy odnaleźć i złapać lalkę w przebraniu panny młodej - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Starcie to ma nietypowe założenia - musicie 3 razy odnaleźć i złapać lalkę w przebraniu panny młodej. Jedynym zagrożeniem są inne lalki, które mogą zaatakować Ethana jeśli za dużo stracicie na poszukiwania Donny Beneviento lub zajrzyjcie w złe miejsce.

Pierwsza kryjówka bossa to pomieszczenie dla gości Guest Room na piętrze budynku. Schody na piętro znajdują się w foyer. Wejdźcie w interakcję z chowającą się lalką żeby załączyła się cut-scenka.

3 - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Druga kryjówka bossa to pomieszczenie dzienne Living Room zlokalizowane blisko schodów - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Druga kryjówka bossa to pomieszczenie dzienne Living Room zlokalizowane blisko schodów. Ponownie odpali się filmik przerywnikowy.

4 - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry
Trzecia kryjówka bossa to korytarz obok Foyer - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Trzecia kryjówka bossa to korytarz obok Foyer.

Po odnalezieniu lalki po raz trzeci boss zostanie pokonany - Donna zginie razem z lalką, którą kontrolowała - Resident Evil Village: Donna Beneviento - boss, jak pokonać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Po odnalezieniu lalki po raz trzeci boss zostanie pokonany - Donna zginie razem z lalką, którą kontrolowała. W nagrodę za pokonanie Donny Beneviento otrzymacie trofeum Got No Strings oraz klucz Four-Winged Unborn Key.

Zbadajcie dodatkowo zwłoki bossa żeby znaleźć wartościowy skarb Treasure Angie (do sprzedania Duke'owi za 28000 kredytów). Niedaleko miejsca wygrania pojedynku znajdziecie również przedmiot questowy Legs Flask.