Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Zagadka z kombinacją w warsztacie - rozwiązanie Resident Evil Village poradnik, solucja

Workshop - rozwiązanie zagadki

Ostatnia aktualizacja: 14 czerwca 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie rozwiązanie zagadki z ustaleniem kombinacji do szafki, którą rozwiązuje się w warsztacie Workshop. Poniższy kod informuje jaka jest kombinacja do kłódki oraz jaki loot można zdobyć dzięki otwarciu szafki.

Lokalizacja warsztatu Workshop

1 - Resident Evil Village: Zagadka z kombinacją w warsztacie - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry
Okazja do rozwiązania opisywanej zagadki pojawi się po tym jak pokonacie bossa w zamku i powrócicie do wioski, w której rozpoczynaliście zmagania - Resident Evil Village: Zagadka z kombinacją w warsztacie - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

Okazja do rozwiązania opisywanej zagadki pojawi się po tym jak pokonacie bossa w zamku i powrócicie do wioski, w której rozpoczynaliście zmagania.

Ethan może teraz zbadać pokazany na dołączonych obrazkach warsztat Workshop. Dostępu do niego broni zamknięta brama, ale wystarczy użyć noża lub pistoletu żeby zniszczyć kłódkę.

W małej chatce do rozwiązania jest zagadka z kombinacją do kłódki - Resident Evil Village: Zagadka z kombinacją w warsztacie - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

W małej chatce do rozwiązania jest zagadka z kombinacją do kłódki.

Notatka odnaleziona w chatce podpowiada żeby wyjrzeć przez okno, ale uważajcie na lykana, który niespodziewanie się pojawi i którego będzie trzeba pokonać - Resident Evil Village: Zagadka z kombinacją w warsztacie - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

Notatka odnaleziona w chatce podpowiada żeby wyjrzeć przez okno, ale uważajcie na lykana, który niespodziewanie się pojawi i którego będzie trzeba pokonać.

Jeśli ustawicie się w pozycji z powyższego obrazka to patrząc od lewej strony odnajdziecie 07, 04 i 08.

Prawidłowa kombinacja do otwarcia kłódki to 070408 - Resident Evil Village: Zagadka z kombinacją w warsztacie - rozwiązanie - Resident Evil Village - poradnik do gry

Prawidłowa kombinacja do otwarcia kłódki to 070408. Po otwarciu skrytki znajdziecie:

  1. Pistolet M1911 - Ma on nieco lepsze bazowe statystyki od pistoletu LEMI zdobytego na samym początku gry. O ile nie zdążyliście już mocno ulepszyć pierwszego pistoletu to warto dokonać podmiany na nowy model.
  2. Uchwyt podnośnika Jack Handle - Ethan będzie mógł go użyć do podniesienia traktora w wiosce. Odblokuje to wam dostęp do nowej części wioski i nowych miejsc do zbadania.