Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Tryb fotograficzny Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdują się informacje jak korzystać z trybu fotograficznego - Photo Mode. Dowiecie się jak aktywować tryb fotograficzny, jakie są jego główne opcje oraz jak zapisywać zdjęcia.

Tryb fotograficzny w Resident Evil Village jest dostępny w dowolnym momencie gry, także podczas wyświeltania scenek przerywnikowych - Resident Evil Village: Tryb fotograficzny - Resident Evil Village - poradnik do gry

Tryb fotograficzny w Resident Evil Village jest dostępny w dowolnym momencie gry, także podczas wyświeltania scenek przerywnikowych. W celu aktywowania go musicie z menu pauzy wybrać opcję Photo Mode.

Gra nie pozwala na swobodne latanie kamerą i wyjście nią poza ciało Ethana - Resident Evil Village: Tryb fotograficzny - Resident Evil Village - poradnik do gry

Gra nie pozwala na swobodne latanie kamerą i "wyjście nią poza ciało" Ethana. Mimo wszystko opcje przygotowania się do zrobienia zdjęcia sa rozbudowane. Najważniejsze z nich to:

  1. Obracanie kamery
  2. Zmiana obszaru widzenia (Area of View)
  3. Załączenie / wyłączenie rozmycia (Blur)
  4. Zmiana ostrości (Focus) i efektu Bloom
  5. Zmiana poziomu jasności
  6. Ustawianie różnorakich filtrów graficznych
  7. Umieszczenie ramki oraz loga gry na ekranie
  8. Usunięcie postaci lub przeciwników z kadru - przydaje się to jeśli np. chcecie zrobić zdjęcia ładnego krajobrazu

Wciśnięcie przycisku opcji chowa cały HUD i pozwala na zrobienie zdjęcia. Jeśli gracie na PS4 lub na PS5, to wystarczy wcisnąć przycisk Share i zapisać screenshot. Użycie trybu fotograficznego po raz pierwszy nagradzane jest trofeum Photographer.