Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Resident Evil Village - poradnik do gry

Resident Evil Village - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Resident Evil Village: Lady Dimitrescu i jej córki - jak unikać? Resident Evil Village poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Resident Evil Village znajdziecie informacje jak unikać Lady Dimitrescu, czyli ogromnej wampirzycy z zamku. Informujemy o tym czy starcia z Lady Dimitrescu są obowiązkowe, jak zachować się po zauważeniu Lady Dimitrescu na swojej drodze oraz jak przepędzać i pokonywać córki Lady Dimitrescu.

Lady Dimitrescu - ogólne informacje i porady

Dla przypomnienia Lady Dimitrescu to niemal 3-metrowa wampirzyca, którą po raz pierwszy spotkacie niedługo po dotarciu do zamku - Resident Evil Village: Lady Dimitrescu i jej córki - jak unikać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Dla przypomnienia Lady Dimitrescu to niemal 3-metrowa wampirzyca, którą po raz pierwszy spotkacie niedługo po dotarciu do zamku. W niektórych scenach towarzyszą jej trzy córki, z którymi również może dochodzić do konfrontacji.

Niektóre sceny z udziałem Lady Dimitrescu są odgórnie zaplanowane i powiązane z główną fabułą. W przykładowej scenie z powyższego obrazku Ethan zostanie na krótką chwilę pojmany i nie będziecie mogli pominąć tego kroku. Nie dotyczy to na szczęście 100% konfrontacji z Lady Dimitrescu.

Do pierwszej w pełni interaktywnej konfrontacji z Lady Dimitrescu dochodzi w trakcie eksploracji lochów i już wtedy bardzo szybko przekonacie, że jedynym rozwiązaniem jest ucieczka - Resident Evil Village: Lady Dimitrescu i jej córki - jak unikać? - Resident Evil Village - poradnik do gry

Do pierwszej w pełni interaktywnej konfrontacji z Lady Dimitrescu dochodzi w trakcie eksploracji lochów i już wtedy bardzo szybko przekonacie, że jedynym rozwiązaniem jest ucieczka. Nie próbujcie atakować Lady Dimitrescu z wykorzystaniem broni palnej, bo w przeciwieństwie do jej cór nie doprowadzi to do chwilowego przepędzenia przeciwniczki.

Lady Dimitrescu jest podobnym przeciwnikiem do Mr.X'a z Resident Evil 2 Remake. Dąży ona do walki wręcz, w której może zadać Ethanowi duże obrażenia. Podczas uciekania przed Lady Dimitrescu polegajcie na opcji sprintu, który jest w tej grze nielimitowany. Przydać może się też opcja szybkiego obrócenia się o 180 stopni po to żeby móc zacząć biec w przeciwną stronę (wychylenie lewej gałki analogowej w dół i wciśnięcie Kółka / B).

Zostało jeszcze 60% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie