Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Historia Ciri - Król Wilków (Ciri's Story - The King of the Wolves) - główne zadanie | Kasztel Wrońce Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Historia Ciri - Król Wilków (Ciri's Story - The King of the Wolves) - główne zadanie

To unikatowe zadanie, które pozwoli ci przez kilka minut kierować postacią Ciri. Jest ono rozpoczynane automatycznie w trakcie zaliczania głównego questu Krwawy Baron (Bloody Baron). Gra załączy je mianowicie po spotkaniu się z baronem Filipem Strengerem w Kasztelu Wrońce (Crow's Perch) (M3,3).

Rozpocznij przemarsz wzdłuż koryta rzeki. Ciri wpadnie wkrótce na grupę wilków (Wolf) i musisz je pokonać wyłącznie z wykorzystaniem ostrza do walki wręcz, bez możliwości wspomagania się znakami czy innymi przedmiotami z inwentarza. Wilki najlepiej w rezultacie atakować po kolei i częściej niż zazwyczaj wykonywać uskoki oraz uniki. Po spotkaniu z Małgosią (Gretka) zacznij podążać za dziewczynką. Rozpraw się z kolejną grupą wilków i dotrzyj do miejsca, w którym Ciri odnajdzie zmasakrowane zwłoki. Musisz je dokładnie zbadać, czyli wybrać wszystkie opcje z listy. Pozwoli to ustalić bohaterce, że ma do czynienia z wilkołakiem i że potrzebne będzie przygotowanie specjalnego oleju do nałożenia na broń.

Blekot i tojad zdobędziesz dzięki odnajdywaniu interaktywnych roślinek - Historia Ciri - Król Wilków (Ciris Story - The King of the Wolves) - główne zadanie | Kasztel Wrońce - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Blekot i tojad zdobędziesz dzięki odnajdywaniu interaktywnych roślinek

Do zebrania są cztery rodzaje składników - 1 sztuka psiego smalcu (Dog tallow), 1 sztuka wilczej wątroby (Wolf's liver), 2 liście blekotu (Fool's parsley) i 3 sztuki tojadu (Wolfbane). Pozyskanie wszystkich tych przedmiotów jest stosunkowo proste. Psi smalec i wilczą wątrobę możesz zdobyć badając ciała pokonywanych wilków. Jeśli chodzi o blekot i tojad, rozglądaj się po okolicy za białymi i niebieskimi interaktywnymi roślinami. Zebranie kompletu składników nie powinno ci zająć dużo czasu i Ciri automatycznie przygotuje odpowiedni olej oraz nałoży go na swoją broń.

Wyrusz za Małgosią do jaskini, w której przebywa poszukiwany Król Wilków (King of Wolves). Bestia ta ma dłuższy pasek energii od standardowych potworów, aczkolwiek pokonanie jej dzięki nałożonemu olejkowi nie jest zbyt trudne. Pamiętaj oczywiście o częstych unikach i odskakuj od potwora gdy Ciri straco nieco więcej zdrowia, pozwalając jej na dokonanie regeneracji. Po wygranym pojedynku wysłuchaj rozmowy z wieśniakiem. Wkrótce odzyskasz kontrolę nad Geraltem i będziesz mógł dokończyć zadanie Krwawy Baron.