Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Wiedźmin 3 M2 - Karczma na Rozstajach - Atlas
Wiedźmin 3 M2 - Karczma na Rozstajach - Atlas
Powiększ mapę

Karczma na Rozstajach M2 | Karczma na Rozstajach | Mapy Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

1Karczma na Rozstajach
Miejsce to odwiedza się przede wszystkim w ramach zaliczania głównego zadania "Nilfgaardzki łącznik". Możesz tu sprawdzić tablicę ogłoszeniową i pohandlować z osobą prowadzącą tytułową karczmę.

2Wieś Jawornik
W tej niewielkiej wsi odnajdziesz m.in. tablicę ogłoszeniową.

3Opuszczone miejsce, Ukryty skarb
Zabicie okolicznych utopców (4 poziom) doprowadzi do pojawienia się w porcie grupki wieśniaków.
W pobliżu portu są zwłoki. Ich zbadanie i zabranie listu odblokowuje zadanie poszukiwania skarbów "Nieszczęśliwy wypadek".

4Ukryty skarb
Zabij mglaka (4 poziom) i zbadaj zwłoki oparte o zniszczony wóz. Zabranie listu ze zwłok odblokuje zadanie poszukiwania skarbów "Jak pech, to pech".

5Siedlisko potworów
Swoje siedlisko mają tu nekkery (6 poziom) występujące w standardowych odmianach oraz jako wojownicy. Po oczyszczeniu okolic siedliska wejdź do jaskini i pozbądź się reszty potworów. Na sam koniec zbadaj jaskinię oraz obszar wokół wejścia. Do odnalezienia jest sporo skrzyń ze skarbami i pozyskasz m.in. rzadkie miecze Vrihedd i Disglair oraz schematy ulepszonych elementów pancerza z wiedźmińskiego rynsztunku szkoły niedźwiedzia.

6Gospodarstwo
Pozbądź się dzikich psów (4 poziom) przebywających przed chatką i porozmawiaj z dzieckiem. Możesz mu przekazać żywność lub złoto. W zamian otrzymasz punkty doświadczenia, lalkę (Doll), wyrwaną stronę i księgę (In Beast's Clothing) odblokowującą nowe wpisy w bestiariuszu.

7Związany mężczyzna
Pozbądź się utopców (poziom 4) przebywających w pobliżu związanego mężczyzny - Johna Verduna. Możesz go następnie oswobodzić lub pozostawić związanym. Jeśli uratujesz Verduna to spotkasz go później w obozowisku na północ od tego miejsca (bliżej Novigradu).

8Posterunek graniczny
Przebywający w tym miejscu strażnicy uniemożliwiają przeprawę uchodźcom. Możesz zdobyć przepustkę w ramach pobocznego zadania "Przejścia nie ma", otrzymać redański glejt od barona w ramach głównego zadania "Sprawy rodzinne" lub skorzystać z innego przejścia (np. przepłynąć na drugi brzeg czy użyć łodzi.

9Opuszczone miejsce
Zabicie okolicznych utopców (9 poziom) doprowadzi do pojawienia się grupki wieśniaków. Będzie wśród nich handlarz.

10Ukryty skarb
Pozbądź się wilków (5 poziom) i wargów (8 poziom) przebywających w okolicy. Po walkach zabierz notatkę odnalezioną przy zwłokach żeby odblokować zadanie poszukiwania skarbów "Ukryta przystań".

11Opuszczone miejsce
Zabicie grupy alghuli oraz pojedynczego alghula (9 poziom) doprowadzi do pojawienia się grupki wieśniaków. Będzie wśród nich handlarz.

12Ukryty skarb
Skarbu strzeże bardzo silna wiedźma (18 poziom). Po zabiciu potwora odszukaj zwłoki z kluczem oraz dokumentem odblokowującym zadanie poszukiwania skarbów "Łupy z pobojowiska".

13Ukryty skarb
Pozbądź się grupy utopców (4 poziom). Po walkach odszukaj zwłoki z kluczem oraz dokumentem odblokowującym zadanie poszukiwania skarbów "Krwawe złoto".

14Ukryty skarb
Skarbu strzeże potężny bazyliszek. Po zabiciu bazyliszka odszukaj zwłoki z kluczem oraz dokumentem odblokowującym zadanie poszukiwania skarbów "Wiano".

15Kamieniołom Starych Pryków
Po wkroczeniu do kamieniołomu załączy się krótka scenka z rozmowy i następnie w okolicy pojawią się alghule (6 poziom). Niezależnie czy zdołasz uratować wieśniaków czy nie po walkach otrzymasz doświadczenie.

16Konwój
W tym miejscu znajdziesz napadnięty konwój. Pomóż właściwielowi pokonać zbirów (poziom 5), aby otrzymasz nagrodę za pomoc.

17Schemat
Etap zadania poszukiwania skarbów "Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły kota - część 2" - diagram rękawic.

18Ostatni Bastion
Dostępu do ruin bronią endriagi - standardowo są one na 9 poziomie, ale odmiana wojownik jest już na 11 poziomie. W Ostatnim Bastionie możesz zająć się zniszczeniem gniazda potworów pilnowanego dla odmiany przez harpie (poziom 7).
Jest tu też schemat stalowego miecza związany z zadaniem poszukiwania skarbów "Schematy ulepszeń rynsztunku szkoły gryfona".

19Legowisko trolla
Możesz pomóc kamiennemu trollowi Borisowi w pozbyciu się grupy nekkerów. W nagrodę za swoje starania otrzymasz doświadczenie, złoto, zioła i olejki. Możesz też splądrować legowisko (są tu m.in. rzadki miecz, strona manuskryptu i zestaw naprawczy).

20Fort Biały Orzeł
W forcie przebywa kamienny troll powiązany z pobocznym zadaniem "Ochotnik" - możesz go zabić (uwaga - jest to silny potwór!) lub mu pomóc. Dokładnie zbadaj przy okazji to miejsce, bo w jednej ze skrzyń jest schemat pancerza z rynsztunku szkoły gryfa.

21Ruiny
W miejscu tym możesz odnaleźć schemat ulepszenia butów z rynsztunku szkoły gryfa.

Handlarz(1) – pojawia się on w tym miejscu dopiero po zabezpieczeniu opuszczonego miejsca. Sprzedaje on m.in. zestawy naprawcze, schematy, materiały rzemieślnicze oraz broń białą.

Handlarz (2) – Osoba ta pojawia się w tym miejscu dopiero po zabezpieczeniu opuszczonego miejsca. Sprzedaje ona m.in. składniki alchemiczne.

Właściciel karczmy – Sprzedaje on m.in. karty do gry (Gwint) oraz żywność.

Legenda Wiedźmin 3 M2 - Karczma na Rozstajach - Atlas

1,2,3... - Główne lokacje na mapie

Ciekawe miejsca na mapie

Drogowskazy

Silni przeciwnicy

Ważne postacie niezależne na mapie

Karczma na Rozstajach - atlas świata

Powyższa mapa prezentuje obszar w pobliżu tytułowej Karczmy na Rozstajach, który po raz pierwszy odwiedza się po opuszczeniu Zamku Królewskiego w Wyzimie. Zostały na niej zaznaczone najważniejsze lokacje, drogowskazy oraz ciekawe miejsca, które Geralt może odblokować. W tej części świata gry nie odnajdziesz żadnych większych miast, ale są za to mniejsze wioski, jak również obozowiska bandytów czy legowiska potworów.

Najważniejsze miejsca w pobliżu Karczmy na Rozstajach

1. Karczma na Rozstajach

Miejsce to odwiedza się przede wszystkim w ramach zaliczania głównego zadania Nilfgaardzki łącznik. Możesz tu sprawdzić tablicę ogłoszeniową i pohandlować z osobą prowadzącą tytułową karczmę.

5. Siedlisko potworów

Swoje siedlisko mają tu nekkery (6 poziom) występujące w standardowych odmianach oraz jako wojownicy. Po oczyszczeniu okolic siedliska wejdź do jaskini i pozbądź się reszty potworów. Na sam koniec zbadaj jaskinię oraz obszar wokół wejścia. Do odnalezienia jest sporo skrzyń ze skarbami i pozyskasz m.in. 4 schematy, 2 strony manuskryptu, wyrwaną stronę, kamień runiczny oraz rzadkie miecze Vrihedd i Disglair.

6. Gospodarstwo

Pozbądź się dzikich psów (4 poziom) przebywających przed chatką i porozmawiaj z dzieckiem. Możesz mu przekazać żywność lub złoto. W zamian otrzymasz punkty doświadczenia, lalkę (Doll), wyrwaną stronę i księgę (In Beast's Clothing) odblokowującą nowe wpisy w bestiariuszu.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie