Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Inne sceny miłosne

Kurtyzany

W miastach północnych królestw można natknąć się na wiele dam lekkich obyczajów, ale rozmowa ze zwykłą ulicznicą nie gwarantuje, że dojdzie do zaspokojenia zachcianek Geralta. Seks z prostytutkami możliwy jest wyłącznie w wyspecjalizowanych lokalach, zwanych zamtuzami. W samym Novigradzie znajdują się przynajmniej dwa takie przybytki - da się je rozpoznać po czerwonych latarniach wiszących przed głównym wejściem. Warto pamiętać, że autorzy gry nie pomyśleli o osobnych ikonach dla burdeli - oznaczone są one albo symbolem sprzedawcy, albo karczmy.

Passiflora to doskonale znany z książek Sapkowskiego lokal, który znajduje się w północnej części Novigradu, kilkadziesiąt metrów na północny-wschód od drogowskazu umieszczonego na moście św - Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Passiflora to doskonale znany z książek Sapkowskiego lokal, który znajduje się w północnej części Novigradu, kilkadziesiąt metrów na północny-wschód od drogowskazu umieszczonego na moście św. Grzegorza. Budynek prezentuje się z zewnątrz niezwykle okazale, dlatego trudni pomylić go z czymś innym. Z ogólnie pojętą wytwornością idą też w parze ceny - Passiflora to dość drogi zamtuz, choć jeśli podążasz drogą zalecaną przez główny wątek fabularny, na tym etapie gry z żądanymi sumami nie powinieneś mieć już żadnych problemów.

Aby skorzystać z usług urzędujących w środku dam, należy wpierw porozmawiać z właścicielką lokalu, madame Serenity - Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Aby skorzystać z usług urzędujących w środku dam, należy wpierw porozmawiać z właścicielką lokalu, madame Serenity. Jawne wyrażenie zachcianek przez Geralta jest jedynym sposobem prowadzącym do interakcji z prostytutkami - możliwe do obcowania kobiety oznaczone zostaną na minimapie ikonami serduszek. W Passiflorze dostępne są tylko trzy dziewczyny - Viola, Narcissa i Amrynn. Za usługi każdej z nich należy zapłacić 40 novigradzkich koron, seks premiowany jest również czterema punktami doświadczenia.

1 - Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Katarzyna Kuternoga to zamtuz o fantazyjnej nazwie i dość wątpliwej reputacji, który stoi nieopodal drogowskazu oznaczającego novigradzkie doki - Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Katarzyna Kuternoga to zamtuz o fantazyjnej nazwie i dość wątpliwej reputacji, który stoi nieopodal drogowskazu oznaczającego novigradzkie doki. Budynek nie wyróżnia się na pierwszy rzut oka niczym nadzwyczajnym, więc dość łatwo go przegapić podczas nieuważnej eksploracji miasta. W dostrzeżeniu burdelu jak zwykle pomagają czerwone latarnie - zostały one powieszone przed drzwiami stanowiącymi główne wejście do budynku.

Całym interesem zarządza przebywają na parterze Burdelmama i to z nią należy porozmawiać w pierwszej kolejności - Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Całym interesem zarządza przebywają na parterze Burdelmama i to z nią należy porozmawiać w pierwszej kolejności. Kiedy wyrazimy chęć do zabawienia się z dziewczynami, na minimapie pojawią się serduszka ułatwiające odnalezienie możliwych do interakcji dziewcząt. Podobnie jak w Passiflorze, wybierać można tylko spośród trzech kandydatek. Berta, Mszczuja i Zuzia nie żądają za swoje usługi zbyt wygórowanych kwot - każda z nich odda się bez problemu za 20 novigradzkich koron. Seks nagradzany jest każdorazowo dwoma punktami doświadczenia.

Z Juttą An Dimun możesz spotkać się podczas eksploracji Wysp Skellige, a konkretnie w trakcie przemierzania wyspy Faroe znajdującej się w południowo-wschodniej części mapy - Inne sceny miłosne | Romanse i sceny miłosne | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Jutta An Dimun

Z Juttą An Dimun możesz spotkać się podczas eksploracji Wysp Skellige, a konkretnie w trakcie przemierzania wyspy Faroe znajdującej się w południowo-wschodniej części mapy. Jest to poboczne zadanie Żelazna Dama (Iron Maiden). W zależności od tego czy Geralt udowodnił wcześniej w innych zadaniach z wysp Skellige swoje zdolności w walce czy też nie Jutta może od razu przystać na propozycję stoczenia z nią honorowego pojedynku lub zlecić najpierw wiedźminowi jedno z dwóch zadań (pokonanie Gundara lub odnalezienie miecza leżącego na dnie morza).

Niezależnie od okoliczności musisz przystąpić ostatecznie do walki z Juttą i pokonać ją. Kobieta wyrazi swój podziw dla umiejętności operowania mieczem przez Geralta i zaprosi go do złożenia odwiedzin w jej chatce w pobliskiej wiosce Harviken. Udaj się do chatki po zmroku (użyj medytacji jeśli nie chcesz czekać na zmianę pory dnia). W trakcie spotkania możesz pozytywnie odpowiedzieć na zaloty ze strony Jutty i przespać się z nią.

Madame Sasha

Madame Sasha przebywa w Wolnym Mieście Novigrad i do sceny miłosnej z tą postacią możesz doprowadzić podczas zaliczania pobocznego zadania O wysoką stawkę (High Stakes), czyli questu dotyczącego wzięcia udziału w wielkim turnieju w karty w Novigradzie. Po pokonaniu Bernarda (pierwszego uczestnika turnieju) spotkaj się z Sashą na balkonie i wysłuchaj jej propozycji. Pokonaj w kolejnych rundach Sashę, Finneasa oraz w wielkim finale hrabiego Tybalta.

W dalszej części zadania "O wysoką stawkę" musisz przeprowadzić śledztwo związane z kradzieżą złota, które miało być przyznane zwycięzcy turnieju w karty. Doprowadzi ono Ciebie oraz Sashę do jednego z magazynów w mieście. Po pokonaniu Bernarda i jego obstawy załączy się najważniejsza rozmowa z Sashą w magazynie. Musisz podzielić się z kobietą odnalezionym złotem i przyjąć jej zaproszenie na wspólną kolację w lokalnej gospodzie. W trakcie tego spotkania możesz wyrazić chęć spędzenia upojnej nocy z Sashą.