Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tablice ogłoszeniowe | Eksploracja świata gry | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Tablice ogłoszeniowe

Tablice ogłoszeniowe w Wiedźminie 3 są unikalną odmianą znacznika i odnajduje się je przede wszystkim w wioskach, miastach oraz w pobliżu karczm. Dwa zasadnicze zastosowania tablic ogłoszeniowych to:

  • Dodawanie nowych pytajników do mapy świata informujących o nieodkrytych jeszcze lokacjach - W celu odblokowania nowych pytajników musisz jedynie wejść w interakcję z tablicą, bez czytania pozostawionych na niej wiadomości.
  • Odblokowywanie nowych pobocznych zadań oraz zleceń wiedźmińskich - Nie wszystkie kartki z tablicy ogłoszeniowej odblokowują nowe zadania. Questy dodawane są do dziennika tylko po zbadaniu tych z dodaną pieczęcią. Uwaga - Gra nie wymusza odblokowywania zadań z pomocą tablic ogłoszeniowych. Dany quest możesz też rozpocząć odnajdując jego zleceniodawcę i spotykając się z nim. Pełnią one jedynie rolę ułatwienia, bo nie musisz we własnym zakresie szukać niektórych zleceniodawców.

Uwaga! Żółty kolor tablicy ogłoszeniowej oznacza, że jeszcze jej nie sprawdziłeś. Biały kolor oznacza, że przeczytałeś już pozostawione na niej notatki. Nie oznacza to powinieneś ją ignorować przez resztę gry, bo w dalszej części kampanii mogą pojawić się na niej nowe kartki odblokowujące kolejne questy.

Uwaga! Gra po wejściu w interakcję z tablicą ogłoszeniową zaznacza na mapie tylko najbliżej położone opcjonalne lokacje (pytajniki), nie wszystkie z danego rejonu świata. W przypadku większych obszarów (np. miasta Novigrad) musisz w rezultacie odwiedzić kilka tablic ogłoszeniowych żeby dodać do swojej mapy wszystkie możliwe nieodkryte lokacje.