Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zlecenia Wiedźmińskie | Obóz wojskowy | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Zlecenia Wiedźmińskie w pobliżu Obozu Wojskowego

Zaginiony patrol (Patrol Gone Missing)

Zadanie otrzymasz od Kwatermistrza Eggebrachta (Quartermaster Eggebracht) znajdującego się w samym centrum Nilfgaardzkiego obozu Wojskowego (M12,1). Zaginęła grupa żołnierzy wysłana na patrol, a ty musisz ją odnaleźć. Swoje poszukiwania rozpocznij od przeszukania obozowiska położonego jakieś 500-600 metrów na zachód od obecnego miejsca pobytu. Aby znaleźć trop użyj wiedźmińskich zmysłów.

Gdy dotrzesz do obozu zbadaj go za pomocą wiedźmińskich zmysłów idź za śladem stóp. - Zlecenia Wiedźmińskie | Obóz wojskowy | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Gdy dotrzesz do obozu zbadaj go za pomocą wiedźmińskich zmysłów idź za śladem stóp.

Idąc za śladem stóp natkniesz się na ciało martwego żołnierza. Nie zbaczaj z drogi dopóki nie natkniesz się na niewielki cmentarz. W pobliżu znajdziesz Wiwernę (Wyvern), którą musisz pokonać. Gdy tego dokonasz zabierz trofeum i cenne składniki alchemiczne. Do Wiwerny możesz dotrzeć także podążając za zapachem. Będzie to jednak zdecydowanie dłuższa droga.

Kiedy już ją pokonasz, idź dalej śladem stóp. Zaprowadzi cię do jaskini w niewielkiej dolinie. Wewnątrz znajdziesz ciała jeńców wojennych oraz skrzynię z diagramem na ulepszony srebrny miecz szkoły Gryfa (Griffin School enhanced silver sword). Wróć teraz do zleceniodawcy. Otrzymasz od niego 50 koron. Możesz też odmówić przyjęcia zapłaty. To czy powiesz o tym co znalazłeś w jaskini ma wpływ na inne zadanie - Więzy Krwi (Blood Ties).