Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poszukiwania skarbów | Wieś Podgaje | Wiedźmin 3 Dziki Gon Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik, solucja

Poszukiwania skarbów we Wsi Podgaje

Zatopiony skarb (Sunken treasure)

Utopce broniące skarbu nie powinny cię zbytnio niepokoić pod warunkiem, że szybko zabierzesz skarb i odpłyniesz. - Poszukiwania skarbów | Wieś Podgaje | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Utopce broniące skarbu nie powinny cię zbytnio niepokoić pod warunkiem, że szybko zabierzesz skarb i odpłyniesz.

Aby otrzymać zadanie udaj się na wybrzeże w północno-zachodniej części lokacji (M4,2) i zabierz z ciała topielca list. Zadanie zostanie automatycznie dodane do twojego dziennika. Jak sama nazwa zadania wskazuje, skarb jest zatopiony. Nie musisz jednak daleko szukać. Znajduje się on jakieś 50 metrów w stronę morza od miejsca znalezienia listu. W skrzyni, chronionej przez dwóch utopców na 10 poziomie, znajdziesz pancerz (Bounty Hunter's Gambeson).

Kosztowna pomyłka (Costly mistake)

List znajduje się przy ciele martwego przemytnika. - Poszukiwania skarbów | Wieś Podgaje | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
List znajduje się przy ciele martwego przemytnika.

Na północno-zachodnim wybrzeżu lokacji Wsi Podgaje znajdziesz ciało zabitego przemytnika (M4,3). Najpierw musisz jednak zabić dwóch utopców. Nie powinno to stanowić najmniejszego problemu, gdyż mają oni tylko poziom 4. Z ciała zabierz list, dzięki któremu do twojego dziennika automatycznie zostanie dodane zadanie poszukiwania skarbu. Aby na mapie zostało zaznaczone orientacyjne miejsce, w którym znajduje się skarb, musisz przeczytać notatkę. Okazuje się, że jest on na dnie morza, obok wraku statku na południowy-zachód od miejsca gdzie się obecnie znajdujesz.

Skarb leży w skrzyni chronionej przez około 5-6 utopców na poziomie 10. Najlepszym rozwiązaniem jest przepłynięcie w pierwszej kolejności na część wraku, która nadal jest nad powierzchnią, szybkie zanurkowanie, zabranie skarbu i powrót na statek. Jeśli zrobisz to sprawnie, utopce nie zdążą zareagować. W skrzyni znajdziesz m.in. dobre spodnie.

Skarb królowej Zuleyki (Queen Zuleyka's treasure)

Zadanie możesz aktywować poprzez zabranie listu, który leży na jednym z łóżek na plaży na zachodnim brzegu lokacji (M4,4). Dookoła tego miejsca znajduje się dosyć duży obóz piratów, składający się z około 15 przeciwników na 7 poziomie. Nie musisz pozbyć się wszystkich, aby móc zabrać list. Orientacyjne położenie skarbu zostanie zaznaczone na mapie po zapoznaniu się z notatką.

Aby dostać się do skrzyni musisz znaleźć dziurę we wraku statku. - Poszukiwania skarbów | Wieś Podgaje | Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wiedźmin 3 Dziki Gon - poradnik do gry
Aby dostać się do skrzyni musisz znaleźć dziurę we wraku statku.

Z przeczytanego listu dowiesz się, że skarb jest w jednym ze zniszczonych wraków. Znajduje się on mniej więcej 150 metrów na północny zachód od miejsca gdzie się obecnie znajdujesz. Jeśli masz taką możliwość wykorzystaj łódkę. Udaj się najpierw na wyspę z Południcą, a dopiero z tego miejsca zanurkuj po skarb. W okolicznych wodach pływa sporo utopców, musisz więc zrobić to bardzo sprawnie. Sama skrzynia znajduje się wewnątrz zatopionego statku, będziesz musiał znaleźć dziurę w kadłubie, przez którą dostaniesz się do środka. Na skarb składa się m.in. średniej jakości buty oraz kilka przedmiotów do rzemiosła. Najcenniejszy jest natomiast schemat pozwalający na stworzenie bardzo dobrego pancerza (przynajmniej na początkowym etapie gry).