Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2009, 10:35

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: NCSoft na Steamie, premiera dema Red Faction: Guerrilla, osiem milionów Wii w Japonii, ścieżka dźwiękowa do Braida i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: NCSoft na Steamie, premiera dema Red Faction: Guerrilla, osiem milionów Wii w Japonii, ścieżka dźwiękowa do Braida i inne. Zapraszamy do lektury.

Section 8

Firma TimeGate Studios zdecydowała się na wycofanie pozwu sądowego wymierzonego w koncern Paramount. Powodem wszczęcia postępowania był tytuł nowej gry przeglądarkowej drugiego z podmiotów. Jak łatwo się domyśleć, brzmiał on Section 8, tak samo jak najnowsza produkcja TimeGate.

NCSoft

Gry koreańskiego koncernu NCSoft – marki Lineage, Guild Wars oraz City of Heroes – trafiły do oferty Steama. Jesienią dołączy do nich nowe MMO NCSoftAion: The Tower of Eternity.

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity

AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity, produkcja autorstwa studia Dejobaan Games, znajduje się już w fazie alfa. W przeciągu miesiąca zostanie poddana oficjalnym, otwartym testom. Światowy debiut tej pecetowej gry nastąpi w trzecim kwartale bieżącego roku.

Red Faction: Guerrilla

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj do ofert Xbox Live i PlayStation Network trafiła wersja demonstracyjna gry Red Faction: Guerrilla. Nie dotyczy to edycji pecetowej dema. Istnieje jednak szansa, że zostanie ona udostępniona w niedługim czasie. Światowy debiut nowego Red Faction nastąpi 9 czerwca.

Wii

19 kwietnia Japończycy zakupili ośmiomilionowy egzemplarzy konsoli Nintendo Wii, informuje wydawca magazynu Famitsu, firma Enterbrain. Platforma dokonała tego w nieco ponad rok od chwili swojego japońskiego debiutu, który nastąpił 2 grudnia 2006 roku.

Braid

W sieci opublikowana została ścieżka dźwiękowa do gry Braid. Wśród oryginalnych utworów, zamieszczone zostały również dwa remiksy. Publikacja zadowoli przede wszystkim fanów tej świetnej, niezależnej produkcji, wydanej na pecety przed kilkunastoma dniami.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Final Fantasy Versus XIII

Fallout 3: Broken Steel

Fenimore Fillmore's Revenge

The Maw

ZEN Pinball

Namco Museum: Virtual Arcade

I Love Beauty: Hollywood Makeover

Muramasa: The Demon Blade

Tom Clancy's H.A.W.X.

Combat Mission: Shock Force - British Forces

Pangya: Fantasy Golf

Teenage Mutant Ninja Turtles Smash-Up

Dynasty Warriors: Gundam 2

SBK 09: Superbike World Championship

The Destiny of Zorro

The Munchables

Fallout 3: The Pitt

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Tiger Woods PGA Tour 10

Crime Scene

End of Eternity

Killzone 2 - DLC

Tekken 6

Dragon Age: Początek video zapowiedź

gry