Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Lineage: The Bloodpledge (PC)
OkładkaLineage: The Bloodpledge (PC)

Lineage: The Bloodpledge PC

W fantastycznym świeci Lineage podzielonym na strefy wpływów, trwa nieustanna walka o dominację nad Imperium. Walcząc z potworami i wykonując trudne zadania udowodnij, że zasługujesz aby wstąpić w szeregi któregoś z klanów bloodpledge i bronić jego honoru.

RPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lineage: The Bloodpledge Premiera PC

1maja2001

producent: NCsoft wydawca: NCsoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Lineage: The Bloodpledge

Ultima Online

SWAT 3: Close Quarters Battle

World of Qin

Lineage: The Bloodpledge to koreańska produkcja z gatunku Massive Multiplayer Online cRPG, będąca konkurencją dla takich gier jak: Ultima Online, Everquest czy Asheron's Call – przy czym najbardziej przypomina tę pierwszą, zarówno pod względem interfejsu jak i grafiki.

Pomysł gry powstał na postawie koreańskiego komiksu anime, co uwidacznia się między innymi w wyglądzie postaci. Cały fantastyczny świat oparty jest o średniowieczne zasady, znane nam z gier Dungeons & Dragons. Również rasy i potwory wzorowane są na najpopularniejszych zasadach RPG. Gracz tworzy swoją postać a następnie wędruje po wirtualnej krainie. Wykonując przeróżne zadania i walcząc z potworami zdobywa doświadczenie, złoto i magiczne przedmioty. Gracze mogą jednoczyć się w klany zwane bloodpledges, walczące ze sobą o dominację nad królestwem oraz prawa do podatków z lokalnych miast.

Do wyboru mamy cztery klasy postaci: Wojownik, Mag, Elf i Książe. Elfy łączą cechy magów i wojowników, a książęta mają unikalną zdolność tworzenia klanów i dowodzenia nimi w bitwach. W grze zaimplementowany został również system oceny charakteru gracza, określający na podstawie czynów czy dana postać jest dobra czy też zła. Na początkowym etapie rozwoju postaci, doświadczenie możemy zdobywać jedynie zabijając potwory w pobliżu miast. Osiągając poziom średni dostajemy możliwość wykonywania różnorodnych zadań np.: zabicie konkretnego potwora czy odnalezienie jakiegoś przedmiotu; możemy także być rekrutowani do klanów.

Aby móc grać w Lineage: The Bloodpledge wymagane jest posiadanie podłączenia do Internetu, zabawa wiąże się również z comiesięcznymi opłatami abonamentowymi.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: tysiące  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 114 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Lineage: The Bloodpledge: 12+

Lineage: The Bloodpledge Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300Mhz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
  • podłączenie do Internetu