Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka SWAT 3: Close Quarters Battle (PC)

SWAT 3: Close Quarters Battle PC

SWAT 3 łączy w sobie elementy gry taktyczno-strategicznej z klasyczną grą akcji. Efektem takiego połączenia jest wyjątkowo interesująca gra, zarówno w trybie single jak i multiplayer.

Akcji

PC Windows
Okładka SWAT 3: Close Quarters Battle (PC)

producent: Sierra

wydawca: Sierra

wydawca PL: Play-It

Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18listopada1999

17stycznia2000

pudełko PL

Masz szansę zostać dowódcą kilkuosobowej elitarnej drużyny wybranej z 10 członków jednostki specjalnej Policji miasta Los Angeles. W trakcie dramatycznych akcji uwalniania zakładników, ryzykownych szturmów na zabarykadowanych przestępców i ochraniania VIP'ów zawsze przyświecać Ci będzie jeden cel - ochronić niewinnych. Do obowiązków dowódcy należy również wyposażenie jednostki w sprzęt i broń, wyznaczenie stanowisk, podzielenie ludzi na dwie dwuosobowe grupy i dowodzenie całą akcją od początku do samego końca. Oprócz realizacji zadań taktycznych gracz sam również bierze udział w misji prowadząc swoich ludzi, identyfikując i wybierając cele, atakując i decydując, w jaki sposób poradzić sobie z każdą napotkaną sytuacją. Do twojej dyspozycji oddano najnowocześniejszy sprzęt i broń i najlepszych ludzi - wykorzystaj ich dobrze...

Nowa edycja gry SWAT 3D Elite Edition wzbogaca wersję podstawową o sześć nowych misji, tryb gry wieloosobowej, poprawiony sposób sterowania oraz nowe lokacje jak prywatna rezydencja w Beverly Hills oraz drapacz chmur Century City.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,2 / 10 na podstawie 646 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Klasyfikacja PEGI SWAT 3: Close Quarters Battle

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe SWAT 3: Close Quarters Battle

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane: Pentium II 266, 64MB, karta dźwiękowa, akcelerator 3D
SWAT 3: Close Quarters Battle - recenzja gry
SWAT 3: Close Quarters Battle - recenzja gry

Recenzja 27 lutego 2001, 18:05

Gra jest naprawdę dobra i każdy komu znudziły się kolejne areny w Q3 i UT powinien spróbować swoich sił w prawdziwym „życiu”. Dodatkowym atutem jest możliwość rozgrywki dla wielu graczy w wersji „Elite Edition”. Do minusów można zaliczyć przede wszystkim niewielki wybór broni i misje jedynie w obrębie pomieszczeń. Odczuwalny jest również brak dynamiki w całej grze, ale myślę, jest to powiązane z rodzajem wykonywanych działań przez jednostki SWAT. Na koniec dodam iż w kolejnej zapowiadanej przez Sierrę odsłony SWAT’a wszystkie te minusy mają być wyeliminowane. Tym wszystkim którzy nie mieli jeszcze okazji wcielić się w członka zespołu antyterrorystycznej jednostki policyjnej serdecznie polecam grę SWAT 3, gdyż jest ona godna uwagi. Tu refleks jest równie ważny co i mózg.