Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Police Simulator (PC)
OkładkaPolice Simulator (PC)

Policja Symulator PC

Police Simulator

Symulator pozwalający wcielić się w komendanta Policji. Szkolimy podwładnych, wysyłamy ich na patrole, gromadzimy i rozdysponowujemy sprzęt oraz tworzymy nowe posterunki. W pracy pomagają nam doradcy i analitycy.

Symulacje | RTS | policyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Policja Symulator Premiera PC

23czerwca2010

pudełko PL

7października2011

producent: CyberphobX wydawca: Excalibur Games wydawca PL: Alpha Games Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Symulator pracy policji z elementami charakterystycznymi dla gier z gatunku RTS. Wcielamy się w rolę szefa sił porządkowych dużego europejskiego miasta i staramy się jak najlepiej wykonywać obowiązki spoczywające na naszych barkach, czyli między innymi koordynujemy działania w terenie, zajmujmy się administracją wewnętrzną, zarządzeniem ekwipunkiem, szkoleniem kadetów, a także decydujemy o przydziałach i czasie pracy podwładnych. Wszystkie te zadania dostępne są w trybie kariery, gdzie ponadto musimy zmierzyć się z różnego typu misjami, które należy wypełnić, aby móc rozszerzyć jurysdykcję na kolejne obszary metropolii. Do najważniejszych z nich należy zwiększanie poziomu bezpieczeństwa i walka z przestępstwami, takimi jak rabunki, pościgi i zamieszki.

Do naszych obowiązków jako dowódcy należy nie tylko dbanie o bezpieczeństwo obywateli, lecz także zapewnienie podwładnym warunków sprzyjających utrzymaniu ich w odpowiedniej kondycji i zdrowiu psychicznym (morale). Jeśli policjanci będą wypoczęci i skoncentrowani, poradzą sobie z wyzwaniami dnia codziennego. W przeciwnym razie możemy spodziewać się komplikacji. Do naszej dyspozycji twórcy oddali szereg różnego typu jednostek. Oprócz standardowych mundurowych, śledczych i pracowników operacyjnych, w grze pojawiają się także detektywi, tajniacy, specjaliści od tłumienia zamieszek, piloci helikopterów i oficerowie CSI – Crime Scene Investigators (Kryminalnego Biura Śledczego).

W naszej pracy, podczas podejmowania kluczowych decyzji możemy korzystać z podpowiedzi doradców: naszego zastępcy, pracownika działu Human Resources, konserwatora sprzętu i oficera odpowiedzialnego za finanse. Doradzą oni między innymi w takich kwestiach jak to, kogo należy wysłać na dodatkowe przeszkolenie oraz jakich inwestycji warto dokonać. Działania odbywają się zarówno za dnia, jak i nocą, co wpływa na zachowanie mieszkańców, ruch w mieście i natężenie wydarzeń, w których będziemy musieli interweniować. Akcja gry toczy się na różnych terenach miejskich, w dzielnicach przemysłowych, finansowych, slumsach i na przedmieściach. Twórcy zadbali także o umieszczenie w grze ważnych dla infrastruktury obiektów takich jak lotniska czy stadiony.

Oprawa graficzna Police Simulator została uproszczona do minimum. Rozgrywka toczy się na dwuwymiarowych mapach a główny nacisk położono na zarządzanie. Oprawa dźwiękowa tytułu także nie jest rozbudowana i ogranicza się do zestawu odgłosów charakterystycznych dla pracy mundurowych. W grze usłyszymy między innymi syreny, komunikaty z policyjnego radia, różnego typu hałasy oraz muzykę towarzyszącą niektórym akcjom i pościgom.

Ostatnia modyfikacja 2 lutego 2012

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,6 / 10 na podstawie 206 głosów czytelników.

Policja Symulator cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Wymagania wiekowe Policja Symulator: Odpowiednia dla każdego wieku.

Policja Symulator Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 1.4 Ghz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 500 MB HDD
  • Windows 98 XP/Vista/7