Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Driving Simulator 2011 (PC)
OkładkaDriving Simulator 2011 (PC)

Symulator Pojazdów Specjalnych PC

Driving Simulator 2011 | Spezialfahrzeuge-Simulator

Produkcja pozwalająca na sterowanie pojazdami specjalnego zastosowania, między innymi policyjnymi radiowozami, autobusami miejskimi oraz karetkami pogotowia. Gra cechuje się zaawansowanym modelem jazdy oraz realistycznym modelem fizycznym.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Symulator Pojazdów Specjalnych Premiera PC

29listopada2010

pudełko PL

18lutego2011

producent: astragon Entertainment wydawca: astragon Entertainment wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Symulator Pojazdów Specjalnych

Policja Symulator

Symulator Autobusu

Bus Driver

Symulator Pojazdów Specjalnych to gra symulacyjno-wyścigowa, w której gracz zasiada za kierownicami wielu różnych samochodów i zajmuje się wykonywaniem zlecanych mu misji. Za przygotowanie omawianego produktu odpowiada niemieckie studio Astragon, znane między innymi za sprawą gier symulujących pracę koparki, dźwigu czy lawety.

Producent opisywanego dzieła bardzo duży nacisk położył na zapewnienie sporego zróżnicowania dostępnych modeli pojazdów. Co ciekawe, z każdą z grup maszyn związane są inne wyzwania. Przykładowo, wybierając policyjny radiowóz gracz zmuszany jest między innymi do ścigania piratów drogowych, używając karetki dąży do jak najszybszego docierania do miejsc wypadków, a wsiadając do miejskiego autobusu rozwozi mieszkańców w oparciu o otrzymany rozkład jazdy. Bonusowym elementem w grze są samochody sportowe, wśród których nie zabrakło między innymi słynnych amerykańskich muscle carów. Autami tymi można ścigać się na specjalnie wyznaczonych do tego celu obiektach sportowych.

Symulator Pojazdów Specjalnych cechuje się zaawansowanym modelem jazdy oraz realistycznym modelem fizycznym. Ciekawostką jest to, że gracz ma dużą swobodę w operowaniu przyrządami poszczególnych pojazdów, mogąc załączać syrenę, otwierać drzwi w autobusie, używać hamulca ręcznego czy też zmieniać ustawienia skrzyni biegów z automatycznej na ręczną.

Producent oddał do dyspozycji gracza sporej wielkości obszar miejski, po którym można się do woli przemieszczać. Na drodze znajdują się oczywiście inne samochody, z którymi należy unikać stłuczek. W grze obecny jest cykl całodobowy, dzięki któremu zadania wykonuje się nie tylko za dnia, ale również w nocy. Dodatkowymi atrakcjami oferowanymi przez Symulator Pojazdów Specjalnych są wbudowany edytor oraz pełne wsparcie dla modów, tworzonych w całości przez fanów gry.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,1 / 10 na podstawie 273 głosów czytelników.

Symulator Pojazdów Specjalnych cena w dniu premiery: 49,90 PLN

Wymagania wiekowe Symulator Pojazdów Specjalnych: Odpowiednia dla każdego wieku.

Symulator Pojazdów Specjalnych Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 1.2 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista/7