Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2009, 13:40

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 kwietnia 2009)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: OutRun Online Arcade już za kilka dni, Halo 3 z zestawem nowych map, Borderlands bez oprawy w stylu cel-shading, demonstracja Braida i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: OutRun Online Arcade już za kilka dni, Halo 3 z zestawem nowych map, Borderlands bez oprawy w stylu cel-shading, demonstracja Braida i inne. Zapraszamy do lektury.

OutRun Online Arcade

OutRun Online Arcade, najnowsza odsłona popularnej serii arcade’owych wyścigów od firmy Sega, trafi do oferty Xbox Live Arcade już 15 kwietnia i będzie kosztować 800 punktów MS. Posiadacze PlayStation 3 poczekają jeden dzień dłużej. Cena ich edycji ustalona została na poziomie 7,99 funtów.

Halo 3

W ofercie Rynku Xbox Live zadebiutował Mythic Map Pack – zestaw trzech dodatkowych map multiplayer do Halo 3 (Assembly, Orbital oraz Sandbox). DLC kosztuje 800 punktów MS.

Guitar Hero: Smash Hits

Activision ujawniło tytuły czterech kolejnych piosenek, które zostaną zamieszczone w ramach specjalnej odsłony cyklu Guitar Hero. Są nimi: Bark At The Moon - Ozzy Osbourne, Message In A Bottle - The Police, Carry On Wayward Son – Kansas oraz Free Bird - Lynyrd Skynyrd. Produkcja Smash Hits będzie swoistą kompilacją, w ramach której znajdą się najpopularniejsze piosenki wybrane spośród utworów ze wszystkich dotychczasowych odsłon marki GH. O kolejności ujawniania kolejnych kompozycji decydują fani. Służy do tego sonda zamieszczona na łamach oficjalnego serwisu Guitar Hero: Smash Hits.

Borderlands

Oprawa graficzna gry Borderlands nie powstaje w technologii cel-shading, co sugerowaliśmy wczoraj, opierając się na skanach z najnowszego numeru magazynu PC Gamer. Informacja została zdementowana przez przedstawiciela studia Gearbox Software, twórców gry. W niedługim czasie ujawnione zostaną nowe, aktualne materiały graficzne, ukazujące faktyczną oprawę dzieła.

Ubisoft

Francuski koncern Ubisoft nie zorganizuje w tym roku tradycyjnej imprezy UbiDays, w trakcie której ujawniał zwyczajowo najistotniejsze informacje o swoich kolejnych produktach. Wszystko to z powodu organizacji w tym roku aż trzech wielkich imprez poświęconych elektronicznej rozgrywce – europejskiej GamesCom, amerykańskiego E3 oraz japońskiego Tokyo Game Show.

Midnight Club: Los Angeles

16 i 23 kwietnia do sprzedaży w ramach Xbox Live Marketplace i PlayStation Network trafią dwa kolejne DLC do gry wyścigowej Midnight Club: Los Angeles, poinformował Rockstar Games. W ich skład wejdą nowe pojazdy: 2008 Mercedes-Benz CL 65 AMG, 2008 Audi S5, 2009 Mitsubishi Eclipse GT oraz 2008 Cadillac XLR V, 2008 Lancer Evolution X, 2007 Aston Martin DB9 i motocykl 2008 Ducati 1098 R.

Braid

Na łamach naszego serwisu opublikowana została wersja demonstracyjna platformówki Braid, uznawanej za jedną z najlepszych niezależnych produkcji ostatnich lat. Odpowiedni plik znajdziecie w tym miejscu.

Feel

Takashi Shimizu, reżyser japońskiej wersji filmu o tytule Klątwa, pracuje nad survival horrorem Feel na konsolę Nintendo Wii, poinformowało Famitsu. Więcej informacji wkrótce.

Red Faction: Guerrilla

Oficjalna premiera dema Red Faction: Guerrilla autorstwa studia Volition nastąpi dopiero 23 kwietnia, ale pojawiła się okazja, by zagrać już dziś (w wersjach na X360 i PS3). Wystarczy udać się po klucz aktywacyjny na stronę THQ. Najpierw należy się jednak zarejestrować. Uwaga - liczba miejsc jest ograniczona.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Stormrise

Rock Band: Unplugged

Mega Man 9

Madden NFL 09 All-Play

MySims Racing

Prototype

Valkyria Chronicles

Up: The Video Game

Tiger Woods PGA Tour 10 PS3

Tiger Woods PGA Tour 10 Wii

The Conduit

SBK 09: Superbike World Championship

Space Invaders Extreme

Escape the Museum

Little League World Series Baseball 2009

Stalin vs. Martians

Swords & Soldiers

The Secret World

Dark Fall: Lost Souls

Crimson Gem Saga

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Wolfenstein - wywiad z producentem

Vancouver 2010

Prototype

Black Prophecy

gry